لیست اخبار

 • سینمای آزاد

  ۱۲ / اسفند / ۱۳۹۴

  سینما

 • امشب فيلم پاداش سكوت در سينما كانون اكران مي شود

  ۱۲ / اسفند / ۱۳۹۴

  امشب فيلم پاداش سكوت در سينما كانون اكران مي شود

  پاداش سكوت و سيما فيلم در سينما كانون

  سايت خبري سيما فيلم: اكران فيلم هاي جشنواره بيست و پنجم فيلم فجر از نيمه گذشته است و اين در حالي است كه سه فيلم « اتوبوس شب» كيومرث پوراحمد، «خون بازي» رخشان بني اعتماد و محسن عبدالوهاب و « پاداش سكوت» مازيار ميري در صدر جدول بهترين هاي امسال قرار دارند.

  « پاداش سكوت» كه روز يكشنبه اولين روز نمايش خود را در جشنواره داشت، توانست گوي سبقت را از خون بازي كه پيش از اين صدر جدول را در

 • نوشتن فيلمنامه مجموعه تاريخي غياث الدين جمشيد كاشاني ا

  ۰۱ / مهر / ۱۴۰۲

  نوشتن فيلمنامه مجموعه تاريخي غياث الدين جمشيد كاشاني ادامه دارد

  نردباني بر آسمان

  سايت خبري سيما فيلم: از آنجا كه در بسياري مواقع به نظر مي رسد كه مرغ هاي همسايه غاز هستند و هر آنچه از آن سوي آبها مي آيد حتماً بهتر و جالب تر از آني است كه خودمان داريم، بايد خاطر نشان كرد، به گواه تاريخ و بررسي هاي كارشناسانه ريشه بسياري از كشف ها و يافته هاي علمي، هنري و .... در همين خاك بي نمك شرق است و بس.

  غياث الدين جشميد كاشاني مفسر، منجم، رياضيدان و دانشمند شهير عهد تيموري مبدع عدد

 • ساخت فيلم امن ترين جاي دنيا به پايان رسيد

  ۰۱ / مهر / ۱۴۰۲

  ساخت فيلم امن ترين جاي دنيا به پايان رسيد

  يك جاي امن

  سايت خبري سيما فيلم: در سال  هاي اخير چه بسيار بوده اند خاطرات ساده و يا سختي كه از دوران جنگ ايران و عراق به رشته تحرير در آمده اند و يا در قاب تصوير و در مقابل دوربين جاني دوباره گرفته اند.

  « امن ترين جاي دنيا » خاطرات سربازي است كه در جنگ و مواجهه با واقعيات تلخ و شرايط سخت به بلوغ مي رسد. اين تأثير چنان عميق

 • فيلم تلويزيوني « تله روباه » در مرحله تروكاژ به سر مي بر

  ۰۱ / مهر / ۱۴۰۲

  فيلم تلويزيوني « تله روباه » در مرحله تروكاژ به سر مي برد

  يك نمونه خوب اما غايب

  سايت خبري سيما فيلم: جشنواره بيست و پنجم فيلم فجر تا كنون دو رويكرد متفاوت و قابل ملاحظه را در پرداخت موضوع هاي مربوط به كودك و نوجوان و سينماي دفاع مقدس داشته است.

  عليرضا اسحاقي بازيگر، تهيه كننده، نويسنده و كارگردان سينما و تلويزيون كه بيشتر به خاطر بازي در فيلم هاي « چشم شيشه اي»،« دكل » و ... شهرت يافته، از آن دسته هنرمنداني است كه به طور جدي به موضوع جنگ پرداخته است. او كه تمام تلاش

 • فيلم سينمايي « گزارش مريم » همچنان در مرحله توليد قرار د�

  ۰۱ / مهر / ۱۴۰۲

  فيلم سينمايي « گزارش مريم » همچنان در مرحله توليد قرار دارد

  اسماعيل براري براي شركت در جشنواره مردد است

  سايت خبري سيما فيلم: اسماعيل براري با گذشت سالها از آخرين ساخته اش با مضمون كودكان، امسال با فيلم « روز باران» كه رويكردي غير مستقيم به حضوركودكان در يك موضوع اجتماعي دارد، شايد در بخش ميهمان جشنواره بيست و پنجم فجر حضور يابد.

  اين فيلم كه داستان خشكسالي و بي آبي در يك روستاي كويري و برگزاري نماز باران و برآورده شدن دعاي دو كودك يتيم است، در يكي از شبكه هاي سيما توليد شده است.

  البته شايان

 • فيلم « پايان راه » آخرين مراحل فني خود را طي مي كند

  ۰۱ / مهر / ۱۴۰۲

  فيلم « پايان راه » آخرين مراحل فني خود را طي مي كند

  پايان راه ترافيك جشنواره را پشت سر مي گذارد

  سايت خبري سيما فيلم: اين روزها تهران پرترافيك تر از روزهاي گذشته است و به نظر مي رسد كه اين ترافيك تا پايان هفته به اوج خود برسد، مخصوصاً در استوديوهاي فيلمسازي!

  جشنواره بيست و پنجم فيلم فجر در حالي پنجشنبه دوازدهم بهمن كار خود را آغاز خواهد كرد كه هنوز بسياري از فيلم هاي پذيرفته شده در بخش هاي مختلف جشنواره در ترافيك فشرده پشت در لابراتوارها و استوديوها در انتظار پراسترسي به سر مي برند.

 • امشب فيلم « پايان راه» در سينما كانون اكران مي شود

  ۰۱ / مهر / ۱۴۰۲

  امشب فيلم « پايان راه» در سينما كانون اكران مي شود

  افسانه منادي و فيلمش به سينما كانون مي روند

  سايت خبري سيما فيلم: شب گذشته اولين جلسه مطبوعاتي فيلم « ايستگاه بهشت » به كارگرداني نادر مقدس و نويسندگي وي و افسانه منادي در سينما فلسطين برگزار شد و همين امر باعث گرديد تا افسانه منادي به عنوان كارگردان فيلم « پايان راه » نتواند در سئانس اكران شبانه آن در سينما آستارا حضور پيدا كند.

  اين كارگردان ضمن بيان اين مطلب افزود:« فيلم پايان راه تا كنون در سينماهاي سپيده، سروش و آستارا به نمايش درآمده است

 • تصويربرداري « اين همه ماهي» در ازگل پايان يافت

  ۰۱ / مهر / ۱۴۰۲

  تصويربرداري « اين همه ماهي» در ازگل پايان يافت

  سيما فيلم شب عيد ماهي مي دهد

  سايت خبري سيما فيلم: 1- جوان خوش طينتي درست در روز پاياني سال به ماهي فروشي كه كنار خيابان سكته كرده بر مي خورد و به او كمك مي كند و همين ارتباط ساده او را به زندگي مرد مي كشاند. 2- بچه هاي يك پرورشگاه در آستانة سال نو براي داشتن ماهي قرمز از بسياري چيز ها مي گذرند تا به آرزوي خود جامة عمل بپوشانند.

  يك ماهي فروش و بچه هايي در آرزوي ماهي قرمز، به خودي خود مي تواند پيوند

 • « آن كه دريا مي رود » به بخش مسابقه جشنواره فجر رفت

  ۰۱ / مهر / ۱۴۰۲

  « آن كه دريا مي رود » به بخش مسابقه جشنواره فجر رفت

  آن كه دريا مي رود به جشنواره احضار شد

  سايت خبري سيما فيلم: در ميان انبوه  توليدات يكساله سينماي ايران براي حضور در بزرگترين و معتبرترين رويداد سينمايي كشور، فيلم هاي زيادي به چشم مي خورند كه« آن كه دريا مي رود» و « احضارشدگان » و بيش از 10 آنونس در جشنواره بيست و پنجم فيلم فجر، تنها از حضور يك نفر به نام آرش معيريان خبر مي دهند كه يكي از پركارترين حاضران در جشنواره