لیست اخبار

 • کاظم بلوچی و حسین یاری همراه "برادر" راهی شمال می شوند.

  ۳۰ / فروردین / ۱۳۹۵

  مراحل تصویر برداری سریال «برادر» به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی نعمت چگینی که برای پخش در ماه رمضان امسال توسط گروه فیلم و سریال شبکه دو در مرکز امور نمایشی سیما تولید می‌شود،این روزها در لوکیشنی واقع در بازار و دهکده المپیک پیگیری می‌شود.

  نعمت چگینی تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «برادر» ؛ از اضافه شدن کاظم بلوچی  به این مجموعه تلویزیونی خبرداد و گفت: کاظم بلوچی (در نقش بهرام کلایی)  در سریال حضور دارد و  شخصیت پدر لیلا اوتادی را در سریال «برادر» بازی می کند.

  بنا بر این گزارش ، تیم

 • تصویربرداری «پادری» از سر گرفته شد

  ۲۲ / فروردین / ۱۳۹۵

   تصویربرداری مجموuه تلویزیونی «پادری» (دودکش ۲) به کارگردانی محمد حسین لطیفی و تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی به تازگی در تهران آغاز شد.

  بنا بر این گزارش ،  تصویربرداری این سریال در زمان تعطیلات نوروز ۹۵ متوقف شد و به تازگی گروه تولید کار خود را در تهران آغاز کردند.

  پس مشخص شدن برنامه پخش این مجموعه تلویزیونی  پس از ایام نوروز ۹۵، بمنظور ایجاد شرایط بهتر، کاهش فشار بر بازیگران و عوامل تولید  و جمع بندی سریال در شرایط تولیدی بهتر؛ از سوی تیم تولید این سریال تصمیم گرفته شد ، تولید کار  پس از تعطیلات نوروزی و استراحت تیم تولید، ادامه

 • لیلا اوتادی به «برادر» پیوست

  ۱۶ / فروردین / ۱۳۹۵

  با پیوستن لیلا اوتادی به گروه بازیگران سریال جدید جواد افشار، ضبط سریال «برادر» مجدداً  آغاز خواهد شد.

  به گزارش روابط عمومی مرکز امور نمایشی سیما این مجموعه تلویزیونی برای پخش از شبکه دو سیما درماه مبارک رمضان توسط گروه فیلم وسریال شبکه دو در مرکز امور نمایشی سیما تولید می شود.

  بر اساس گزارشات منتشر شده از سوی تیم تولید به زودی چهره ای محبوب به جمع بازیگران این سریال اضافه خواهد شد و لیلا اوتادی  نیز جدیدترین بازیگری است که تا چند روز آینده مقابل دوربین جواد افشار قرار بگیرد.

   گفتنی است تاکنون حضور بازیگرانی چون کامبیز

 • دور دست ها یک کار استاندارد در باره استاندارد

  ۱۵ / فروردین / ۱۳۹۵

  رحمان سیفی آزاد: "دوردست ها" مخاطبان را با مفهوم استاندارد آشنا می‌کند.

   رییس مرکز امور نمایشی سیما گفت: مخاطبان با مشاهده سریال "دوردست ها" در کنار اینکه با استاندارد به عنوان یک معنا و مفهوم عام آشنا خواهند شد شاهد یک داستان و قصه ای جذاب و دیدنی هم خواهند بود.

  رحمان سیفی آزاد رییس مرکز امور نمایشی سیما در خصوص ساخت سریال "دوردست ها" و نمایش آن  از شبکه اول سیما، گفت: این سریال نخستین مجموعه تلویزیونی است که با مفهوم استاندارد تولید شده است.

  وی افزود: برای اینکه فیلمنامه این سریال استاندارد های لازم و خوبی را داشته

 • مجید واشقانی به «برادر» پیوست

  ۱۵ / فروردین / ۱۳۹۵

  مجید واشقانی پس از بازی در سریال «پشت بام تهران» به مجموعه تلویزیونی «برادر» پیوست.

  نعمت چگینی تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «برادر» ؛ درباره جزئیات جدید این سریال مناسبتی گفت: مجید واشقانی دیگر بازیگری است که پس از تصویربرداری در روزهای نوروز به مجموعه تلویزیونی «برادر» اضافه شد.

  وی در ادامه بیان کرد: مهران عنوان نقشی است که مجید واشقانی امروز (شنبه) در لوکیشن خیابان‌های الهیه جلوی دوربین می‌برد.

  لوکیشن پیشین گروه تولید بازار بزرگ تهران بود و تاکنون حدود شش قسمت از این سریال مقابل دوربین جواد افشار رفته است. ضمن اینکه تدوین و صداگذاری به صورت همزمان در