لیست اخبار

 • روزهای پر کار عید" برق‌نورد

  ۰۸ / فروردین / ۱۳۹۵

  روزهای پر کار عید" برق‌نورد از «پادری» به «قرعه» آمد"

   

  هومن برق‌نورد یکی از پر کارترین بازیگران این روز های تلویزیون است که پیش از قرار بود با سریال «پادری» به کارگردانی محمدحسین لطیفی نوروز امسال در جعبه جادویی تلویزیون ظاهر شده و  مهمان خانه‌های مردم باشد، اما تازگی قرعه به نام او افتاد تا با پیوستن به دیگر سریال نوروزی تلویزیون یعنی «قرعه» روزهای پارکاری را تجربه کند.

  برق نورد در این سریال نقش  سیامک پسر شهین تسلیمی به عنوان اهالی محله را بازی می‌کند که در قسمت های پایانی سریال با داستانی متفاوت به سریال اضافه خواهد شد و روند قصه را

 • فریبا متخصص و رقم زدن اتفاقات دلنشین

  ۰۸ / فروردین / ۱۳۹۵

  فریبا متخصص قرار نیست در «قرعه» فقط مخاطب را بخندانیم/ رقم زدن اتفاقات دلنشین

  فریبا متخصص بازیگر سریال نوروزی «قرعه» درباره فضای این سریال بیان کرد که اتفاقات تلخ به گونه ای در این کار رخ می دهد که فضای متفاوتی را رقم می زند و مخاطب در نهایت از آن لذت می برد.

  فریبا متخصص با اشاره به حضور خود در سریال «قرعه» به کارگردانی برزو نیک نژاد که این شب ها از شبکه سوم سیما پخش می شود،  بیان کرد: من در این سریال شخصیتی با نام نصرت را بازی کنم و بازیگر مقابلم حمیدرضا آذرنگ است

 • مهران مدیری خواننده تیتراژ سریال نوروزی «زعفرانی» شد

  ۰۷ / فروردین / ۱۳۹۵

  مهران مدیری خواننده تیتراژ سریال نوروزی «زعفرانی» شد

  تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «زعفرانی» گفت: به تازگی خواننده تیتراژ این سریال نیز مشخص شده است و مهران مدیری بازیگر، کارگردان و خواننده، تیتراژ سریال نوروزی شبکه دو را به آهنگسازی مهیار علیزاده می‌خواند.

  ایرج محمدی تهیه کننده سریال نوروزی «زعفرانی» گفت:تاکنون 80 درصد از سریال «زعفرانی» مقابل دوربین رفته است و گروه حوالی منطقه فرحزاد مشغول به کار هستند.

  وی ادامه داد:‌به تازگی خواننده تیتراژ این سریال نیز مشخص شده است و مهران مدیری بازیگر،کارگردان و خواننده، تیتراژ سریال نوروزی شبکه دو را به آهنگسازی مهیار علیزاده می‌خواند.

  وی در

 • چرا تلویزیون درباره سریال‌های نوروزی تغییر نظر داد؟

  ۲۶ / اسفند / ۱۳۹۴

  رییس مرکز امور نمایشی سیما پاسخ داد

  چرا تلویزیون درباره سریال‌های نوروزی تغییر نظر داد؟

  رییس مرکز امور نمایشی سیما درباره‌ی اقدام تلویزیون مبنی بر تغییر در شبکه‌ی پخش‌کننده‌ی برخی سریال‌های نوروزی، حذف یکی از سریال‌ها و جایگزین کردن سریالی جدید در فاصه چند روز مانده به پخش، توضیحاتی را ارائه داد.

  رحمان سیفی‌آزاد در این زمینه گفت: این اتفاق یک تصمیم مدیریتی برای تنوع آنتن و در نظر گرفتن سلایق مختلف است و هیچ دلیل خاص دیگری ندارد.

  او همچنین اعلام کرد: سریال «دودکش» بعد از ایام نوروز از شبکه یک پخش می‌شود و همچنان با قوت، تصویربرداری‌اش

 • بازدید سیفی آزاد و شریعت پناهی  از  پشت صحنه پادری

  ۲۶ / اسفند / ۱۳۹۴

  رییس مرکز امور نمایشی سیما و سرپرست شبکه یک سیما از پشت صحنه سریال نوروزی «دودکش 2» به کارگردانی محمد حسین لطیفی دیدن کردند.

  به گزارش روابط عمومی مرکز امور نمایشی سیما  ظهر امروز رحمان سیفی آزاد رییس مرکز امور نمایشی سیما و فضل الله شریعت پناهی سرپرست شبکه یک سیما از پشت صحنه سریال نوروزی «دودکش2» به کارگردانی محمد حسین لطیفی و تهیه کنندگی محمود رضوی دیدن کردند.

  بنا بر این گزارش در طول این بازدید ، مرتضی طاهری مدیر طرح و برنامه مرکز امور نمایشی سیما  به همراه برخی از مدیران مرکز

 • پادری جایگزین دودکش / تغییر نام سریال نوروزی شبکه یک

  ۲۶ / اسفند / ۱۳۹۴

  سریال نوروزی «دودکش 2» به «پادَری» تغییر نام

  مجموعه تلویزیونی «دودکش 2» به کارگردانی محمدحسین لطیفی به «پادَری» تغییر نام داد.

  به گزارش روابط عمومی مرکز امور نمایشی سیما، سری دوم سریال «دودکش» که به کارگردانی محمد حسین لطیفی که برای پخش در ایام برای نوروز 95 از شبکه یک سیما در نظر گرفته شده به  «پادَری» تغییر نام داده است.

   

  استقبال گسترده مخاطبان رسانه ملی از این سریال که سری اول آن در ماه رمضان سال 92 از شبکه یک سیما بروی آنتن رفت سبب شد تا تیم تولید در صدد تکرار تجربه موفق سری اول باشند.

 • دودکش ۲» حوالی میدان ولیعصر پیگیری می‌شود

  ۲۶ / اسفند / ۱۳۹۴

  مجموعه تلویزیونی شبکه اول سیما با نام موقت «دودکش ۲» حوالی میدان ولیعصر پیگیری می‌شود+تصاویر جدید

   

  سریال «دودکش ۲» به کارگردانی محمدحسین لطیفی این روزها در حال ضبط برای پخش در ایام نوروز 95 از شبکه یک در مرکز امور نمایشی سیما در حال تولید است.

  این سریال در  حال حاضر در لوکیشن‌هایی چون:خانه نصرت،قالیشویی،پل طبیعت،جاجرود،هم اکنون در منطقه لواسان در حال ضبط است.

  استقبال گسترده مخاطبان رسانه ملی از این سریال که سری اول آن  در ماه رمضان سال  92 از شبکه یک سیما بروی آنتن رفت سبب شد تا تیم تولید در صدد تکرار تجربه موفق

 • سعید جلالی نویسنده داستانی که خط قرمز ندارد

  ۲۶ / اسفند / ۱۳۹۴

   

   بازیگران «زعفرانی» مخاطب را به خنده وادار نمی‌کنند/ داستانی که خط قرمز ندارد
  جلالی گفت: سریال «زعفرانی» فضای مفرحی دارد و با اینکه اغلب بازیگران مان حوزه اصلی‌شان طنز نیست، اما در موقعیت‌های طنز قرار گرفته‌اند.
  «سعید جلالی» نویسنده سریال نوروزی «زعفرانی» گفت: در حال حاضر مشغول نگارش قسمت‌های 9 و 10 هستیم و این امید می‌رود تا اواسط اسفند ماه نگارش سریال به پایان رسد.

  وی ادامه داد: گروه تولید در حال حاضر در لوکیشن قهوه‌خانه واقع در فرحزاد مشغول ضبط هستند.

  این نویسنده درباره محدودیت‌ در نگارش سریال‌های نوروزی نیز بیان داشت: به طور

 • سریال جدید نیک‌نژاد به مرز ۷۰ درصد رسید

  ۲۶ / اسفند / ۱۳۹۴

  پیگیری «قرعه» در کاشانک+ تصاویر

  سریال «قرعه» به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی محمود اتحادی که نیمه بهمن ماه سال جاری در لوکیشنی حوالی منطقه شمیران کلید خورد، هم اکنون در منطقه کاشانک تهران پیگیری می‌شود.

  بنا بر این گزارش تاکنون حدود 70 درصد از این سریال مقابل دوربین رفته است و بازیگرانی چون حمیدرضا آذرنگ، فریبا متخصص، هدایت هاشمی، مریم سعادت، مهران رجبی، نسرین نصرتی، سحر ولدبیگی، پرستو گلستانی، میثاق جمشیدی، اشکان اشتیاق، امیر کربلایی زاده، مصطفی ساسانی، سارا همتی، نازنین کریمی، صبا محمدی، فرانک تمنایی،معصومه آقاجانی و محمدرضا علیمردانی در این سریال به ایفای نقش

 • موسیقی پادری

  ۲۴ / اسفند / ۱۳۹۴

   

  حمیدرضا صدری ساخت موسیقی سریال «پادری» را از مدتی پیش برای پخش در نوروز ۹۵ آغاز کرده است.

  بنا بر این گزارش، گروه تولید «پادری» (دودکش ۲) به کارگردانی محمدحسین لطیفی هم اکنون در حوالی شمال تهران مشغول گرفتن سکانس هایی از کار هستند و به صورت همزمان تدوین این مجموعه توسط رضا بهار انگیز در حال انجام است و حمیدرضا صدری هم ساخت موسیقی را بر عهده دارد.

   

  عوامل تولید این مجموعه همچنین در نظر دارند با توجه به استقبالی که از مسابقه دوداسمش شده است، تیتراژ «پادری» را با استفاده از دابسمش های ارسالی مخاطبان