لیست اخبار

 •  اولین تصاویر/ «علی البدل» کار سنگینی است

  ۰۸ / خرداد / ۱۳۹۵

  به گزارش روابط عمومی مرکز امور نمایشی سیما تهیه کننده سریال «علی البدل» گفت: جنس این سریال، نوع لوکیشن‌ها،سبک و سیاق روایت قصه و پروداکشنی سنگین نشان می‌دهد که کار سختی برای رساندن «علی البدل» به ماه رمضان داریم. امیدوارم به ماه رمضان برسیم.

   الهام غفوری تهیه کننده سریال «علی البدل» گفت: گروه تولید در حال حاضر در حمامی واقع در روستایی اطراف شهر همدان مشغول تصویربرداری هستند و فردا به میدان‌گاه شهر خواهند رفت و پس سه روز حضور در آن لوکیشن به خانه خان‌ها می‌روند.

  وی ادامه داد: هنوز بازیگران خانم سریال مقابل دوربین سیروس مقدم نرفتند

 • همزمان با  حضور  آتیلا پسیانی و کاظم هژیر آزاد «کشیک قلب» از نیمه گذشت

  ۰۸ / خرداد / ۱۳۹۵

  همزمان با  حضور  آتیلا پسیانی و کاظم هژیر آزاد «کشیک قلب» از نیمه گذشت

  تهیه کننده مینی سریال «کشیک قلب» گفت: در حال حاضر بیش از 60 درصد از این سریال مقابل دوربین رفته و بازی آتیلا پسیانی و کاظم هژیر آزاد به پایان رسیده است.

  «علی پورکیانی» تهیه کننده مینی سریال «کشیک قلب» به کارگردانی حسین مهکام گفت: مینی سریال «کشیک قلب» دو هفته پیش کلید خورد و در حال حاضر بیش از 60 درصد از این سریال مقابل دوربین رفته و بازی آتیلا پسیانی و کاظم هژیر آزاد به پایان رسیده است.

  وی ادامه داد:‌اینروزها لوکیشن‌ گروه،

 • آشا محرابی و کیهان ملکی در «باران» همبازی شدند

  ۲۷ / اردیبهشت / ۱۳۹۵

  به گزارش روابط عمومی مرکز امور نمایشی سیما تصویر برداری جدیدترین اپیزود مجموعه تلویزیونی اپیزودیک «چرخِ فلک" با عنوان «باران» که از گزینه‌های پخش در ایام رمضان است در مرکز امور نمایشی سیما  ادامه دارد.

  مراحل تولید این مجموعه تلویزیونی اپیزودیک به تهیه‌کنندگی مجید خود را از اواخر سال گذشته آغاز شده  و تصویربرداری اپیزودهای این سریال توسط عزیز‌الله حمیدنژاد و بهرام عظیم پور به صورت  مستقل ادامه دارد. این مجموعه برای پخش در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه ۳ سیما توسط گروه فیلم و سریال این شبکه حال آماده سازی است.

  از

 • حسین مهکام کشیک قلب  شب‌های قدر

  ۲۲ / اردیبهشت / ۱۳۹۵

  مینی سریال حسین مهکام برای شب‌های قدر با نام «کشیک قلب» کلید خورد

  به گزارش روابط عمومی مرکز امور نمایشی سیما مینی سریال «کشیک قلب» به کارگردانی حسین مهکام و تهیه کنندگی علی پورکیانی مقابل دوربین رفت.

  این مینی سریال که اولین تجربه تلویزیونی حسین مهکام محسوب میشود قالب یک مینی سریال مناسبتی در 5 قسمت  برای پخش در شب های قدر تولید میشود.

  پیش تولید این مینی سریال از چندی پیش آغاز شد و به تازگی تصویربرداری آن در تهران آغاز شده است. تدوین این مینی سریال به صورت همزمان توسط حسین غضنفری

 • پایان پیش تولید/ «علی‌البدل» روزهای آینده کلید می خورد

  ۲۰ / اردیبهشت / ۱۳۹۵

  پایان پیش تولید و آغاز تولید «علی‌البدل» هفته آینده

  تهیه کننده و بازیگران مجموعه تلویزیونی از آغاز تصویر برداری مجموعه تلویزیونی «علی البدل»در روزهای آتی خبر دادند.

  به گزارش روابط عمومی مرکز امور نمایشی سیما  تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «علی البدل» در گفتگو با  رسانه ها با اعلام پایان پروسه پیش تولید این مجموعه تلویزیونی گفت: هفته آینده این سریال کلید می خورد و در تلاشیم تا آن را برای پخش در ماه مبارک رمضان آماده کنیم.

  «الهام غفوری» گفت: تست گریم بازیگران اصلی انجام شده و طبق برنامه‌ریزی های انجام شده سریال هفته آینده کلید می‌خورد.

 • «بیتا»؛ تازه‌ترین اپیزود سریال مناسبتی "چرخ و فلک"

  ۱۹ / اردیبهشت / ۱۳۹۵

  «بیتا»؛ تازه‌ترین اپیزود سریال مناسبتی "چرخ و فلک"

  بیتا»؛ تازه‌ترین اپیزود  مجموعه تلویزیونی «چرخِ فلک» به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد و بهرام عظیم پور این روزها برای پخش در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه ۳ سیما توسط گروه فیلم و سریال این شبکه در مرکز امور نمایشی سیما در حال تصویربرداری است.

   این سریال به تهیه کنندگی مجید مولایی از تولیدات مرکز امور نمایشی سیماست که مراحل تولید خود را از اواخر سال گذشته آغاز کرد و تصویربرداری اپیزودهای باقی مانده آن همچنان ادامه دارد.

  این سریال  کار مشترکی از عزیز‌الله حمیدنژاد و بهرام عظیم‌پور که هر کدام  اپیزودهای

 • همکاری مجدد خواننده محبوب پاپ با رسانه ملی

  ۲۴ / فروردین / ۱۳۹۵

  احسان خواجه‌امیری تیتراژ مجموعه‌ رمضانی تلویزیون را می‌خواند.

  به گزارش روابط عمومی مرکز امور نمایشی سیما این مجموعه تلویزیونی برای پخش از شبکه دو سیما درماه مبارک رمضان توسط گروه فیلم و سریال شبکه دو در مرکز امور نمایشی سیما تولید می شود.

  این مجموعه یکم اسفند ماه 94 در شهرک سرچشمه تهران کلید خورد. حسین یاری، حسن پورشیرازی، پوریا پورسرخ، لیلا اوتادی، سهیلا رضوی، سوگل طهماسبی، بیوک میرزایی، رضا توکلی، کاوه خداشناس، آشا محرابی، پورانداخت مهیمن و ... از بازیگران سریال «برادر» هستند.

  بنا بر این گزارش اکنون همکاری احسان خواجه امیری برای خواندن ترانه این سریال قطعی

 • حسین یاری جایگزین کامبیز دیرباز شد

  ۱۷ / فروردین / ۱۳۹۵

  نعمت‌الله چگینی اعلام کرد: به تازگی یک جابه‌جایی در گروه بازیگران سریال «برادر» به کارگردانی جواد افشار انجام شده است. طی یک تصمیم‌گیری گروهی، حسین یاری جایگزین کامبیز دیرباز در این مجموعه رمضانی شده است.

  او توضیح داد: این جابه‌جایی دلیل خاصی ندارد و مشکل خاصی به وجود نیامده است، بلکه در یک نشست هم فکری که با شبکه دو سیما و کارگردان این مجموعه داشتیم، به این نتیجه رسیدیم که آقای یاری برای ایفای نقش مسعود در سریال «برادر» مناسب‌تر است.

  وی در ادامه در خصوص تیم گروه بازیگران سریال و آخرین وضعیت حضور آنها در مقابل دوربین

 • لاله صبوری و همکاری با تلویزیون

  ۱۴ / فروردین / ۱۳۹۵

  لاله صبوری با مجموعه مناسبتی ماه مبارک رمضان به نام «چرخِ فلک» روی آنتن تلویزیون می رود.

  مجموعه تلویزیونی «چرخِ فلک» به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد و بهرام عظیم پور این روزها برای پخش در ایتم ماه مبارک رمضان از شبکه ۳ سیما توسط گروه فیلم و سریال این شبکه در مرکز امور نمایشی سیما در حال تصویربرداری است.

  از ویژگی های این مجموعه تلویزیونی این است که  در کنار  حضوربازیگران اصلی مجموعه، برخی بازیگران در تک قسمت هایی ایفای نقش خواهند کرد. لاله صبوری یکی از بازیگرانی است که در این مجموعه در نقشی کوتاه جلوی دوربین خواهد رفت

 • پوراندخت مهیمن میهمان «برادر» شد

  ۲۶ / اسفند / ۱۳۹۴

  پوراندخت مهیمن میهمان «برادر» شد.

  سریال «برادر» به کارگردانی جواد افشار ویژه ماه رمضان سال آینده در حال تولید است.


  نعمت چگینی تهیه کننده این سریال تلویزیونی  گفت: پس از پایان تصویربرداری در شهرک راه آهن گروه از امروز در لوکیشن بازار کار تصویربرداری را ادامه خواهند داد. نعمت چگینی افزود: امروز با یکی از خوانندگان مطرح و پر طرفدار کشور برای تیتراژ پایانی سریال «برادر» به توافق خواهیم رسید. چگینی ادامه داد: فیلمنامه کماکان در حال نگارش است و در ادامه چند بازیگر چهره دیگر به ما اضافه خواهد شد.
  بازیگران سریال «برادر» عبارتند از: کامبیز دیرباز، پوریا پورسرخ، لیلا اوتادی،