لیست اخبار

 • لاله صبوری و همکاری با تلویزیون

  ۱۴ / فروردین / ۱۳۹۵

  لاله صبوری با مجموعه مناسبتی ماه مبارک رمضان به نام «چرخِ فلک» روی آنتن تلویزیون می رود.

  مجموعه تلویزیونی «چرخِ فلک» به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد و بهرام عظیم پور این روزها برای پخش در ایتم ماه مبارک رمضان از شبکه ۳ سیما توسط گروه فیلم و سریال این شبکه در مرکز امور نمایشی سیما در حال تصویربرداری است.

  از ویژگی های این مجموعه تلویزیونی این است که  در کنار  حضوربازیگران اصلی مجموعه، برخی بازیگران در تک قسمت هایی ایفای نقش خواهند کرد. لاله صبوری یکی از بازیگرانی است که در این مجموعه در نقشی کوتاه جلوی دوربین خواهد رفت

 • پوراندخت مهیمن میهمان «برادر» شد

  ۲۶ / اسفند / ۱۳۹۴

  پوراندخت مهیمن میهمان «برادر» شد.

  سریال «برادر» به کارگردانی جواد افشار ویژه ماه رمضان سال آینده در حال تولید است.


  نعمت چگینی تهیه کننده این سریال تلویزیونی  گفت: پس از پایان تصویربرداری در شهرک راه آهن گروه از امروز در لوکیشن بازار کار تصویربرداری را ادامه خواهند داد. نعمت چگینی افزود: امروز با یکی از خوانندگان مطرح و پر طرفدار کشور برای تیتراژ پایانی سریال «برادر» به توافق خواهیم رسید. چگینی ادامه داد: فیلمنامه کماکان در حال نگارش است و در ادامه چند بازیگر چهره دیگر به ما اضافه خواهد شد.
  بازیگران سریال «برادر» عبارتند از: کامبیز دیرباز، پوریا پورسرخ، لیلا اوتادی،

 • تصاویر جدید از «برادر» کارگردان کیمیا

  ۲۴ / اسفند / ۱۳۹۴

  تصاویر جدید از «برادر» کارگردان کیمیا

  ادامه ضبط در خانه شهاب 

  بنا بر این گزارش  تاکنون ۶ قسمت از سریال «برادر» به کارگردانی جواد افشار و تهیه‌کنندگی نعمت چگینی ، در خانه شهاب با بازی کاوه خداشناس مقابل دوربین رفته است.

  لوکیشن قبلی گروه تولید بازار تهران بود و تاکنون حدود شش قسمت از این سریال مقابل دوربین جواد افشار رفته است. ضمن اینکه تدوین و صداگذاری به صورت همزمان در حال انجام است.

  سریال تلویزیونی «برادر» برای پخش از شبکه دو در ماه رمضان سال آینده در گروه فیلم و سریال شبکه دوم