لیست اخبار

 • تولید سریال‌های الف ویژه متوقف نشده است.

  ۱۹ / اسفند / ۱۳۹۴

  سیفی آزاد: تمدن اسلامی و سبک زندگی ایرانی اسلامی دغدغه اصلی در برنامه ریزی تولید است/ تولید سریال‌های الف ویژه متوقف نشده است.

  رییس مرکز امور نمایشی سیما گفت: تولیدات الف ویژه رسانه ملی متوقف نشده است و در همین راستا «سرزمین کهن» یکی از سریال‌های الف ویژه تلویزیون است که به زودی کلید می‌خورد و روند تولید سایر سریال‌های الف ویژه هم به مرور  اعلام خواهد شد.

  رحمان سیفی آزاد رییس امور نمایشی سیما درباره برنامه‌هایی که از شروع به کار در مرکز امور نمایشی سیما در اولویت بوده است،گفت: آنچه در برنامه ریزی بلند مدت ما در

 • روز های پایانی زعفرانی /دامه تصویربرداری در باغ همایون

  ۱۹ / اسفند / ۱۳۹۴

  ایرج محمدی:

  ادامه تصویربرداری «زعفرانی» در باغ همایون/ سریال به قسمت‌های پایانی رسید

  تهیه کننده سریال «زعفرانی» گفت: تاکنون ۱۰ قسمت از این سریال را ضبط کردیم و در حال حاضر مشغول رج زدن چهار قسمت‌ پایانی هستیم. در لوکیشن باغ همایون نیز اغلب بازیگران اصلی از جمله مهران احمدی که صاحب این باغ هست، حضور دارند.

  «ایرج محمدی» تهیه کننده سریال نوروزی «زعفرانی» گفت: در حال حاضر در لوکیش باغ همایون واقع در فرحزاد مشغول ضبط چهار قسمت پایانی هستیم.

  وی دامه داد:تاکنون ده قسمت از این سریال را ضبط کردیم و در

 • سینمای آزاد

  ۱۲ / اسفند / ۱۳۹۴

  سینما

 • امشب فيلم پاداش سكوت در سينما كانون اكران مي شود

  ۱۲ / اسفند / ۱۳۹۴

  امشب فيلم پاداش سكوت در سينما كانون اكران مي شود

  پاداش سكوت و سيما فيلم در سينما كانون

  سايت خبري سيما فيلم: اكران فيلم هاي جشنواره بيست و پنجم فيلم فجر از نيمه گذشته است و اين در حالي است كه سه فيلم « اتوبوس شب» كيومرث پوراحمد، «خون بازي» رخشان بني اعتماد و محسن عبدالوهاب و « پاداش سكوت» مازيار ميري در صدر جدول بهترين هاي امسال قرار دارند.

  « پاداش سكوت» كه روز يكشنبه اولين روز نمايش خود را در جشنواره داشت، توانست گوي سبقت را از خون بازي كه پيش از اين صدر جدول را در

 • نوشتن فيلمنامه مجموعه تاريخي غياث الدين جمشيد كاشاني ا

  ۰۴ / بهمن / ۱۳۹۷

  نوشتن فيلمنامه مجموعه تاريخي غياث الدين جمشيد كاشاني ادامه دارد

  نردباني بر آسمان

  سايت خبري سيما فيلم: از آنجا كه در بسياري مواقع به نظر مي رسد كه مرغ هاي همسايه غاز هستند و هر آنچه از آن سوي آبها مي آيد حتماً بهتر و جالب تر از آني است كه خودمان داريم، بايد خاطر نشان كرد، به گواه تاريخ و بررسي هاي كارشناسانه ريشه بسياري از كشف ها و يافته هاي علمي، هنري و .... در همين خاك بي نمك شرق است و بس.

  غياث الدين جشميد كاشاني مفسر، منجم، رياضيدان و دانشمند شهير عهد تيموري مبدع عدد

 • ساخت فيلم امن ترين جاي دنيا به پايان رسيد

  ۰۴ / بهمن / ۱۳۹۷

  ساخت فيلم امن ترين جاي دنيا به پايان رسيد

  يك جاي امن

  سايت خبري سيما فيلم: در سال  هاي اخير چه بسيار بوده اند خاطرات ساده و يا سختي كه از دوران جنگ ايران و عراق به رشته تحرير در آمده اند و يا در قاب تصوير و در مقابل دوربين جاني دوباره گرفته اند.

  « امن ترين جاي دنيا » خاطرات سربازي است كه در جنگ و مواجهه با واقعيات تلخ و شرايط سخت به بلوغ مي رسد. اين تأثير چنان عميق

 • فيلم تلويزيوني « تله روباه » در مرحله تروكاژ به سر مي بر

  ۰۴ / بهمن / ۱۳۹۷

  فيلم تلويزيوني « تله روباه » در مرحله تروكاژ به سر مي برد

  يك نمونه خوب اما غايب

  سايت خبري سيما فيلم: جشنواره بيست و پنجم فيلم فجر تا كنون دو رويكرد متفاوت و قابل ملاحظه را در پرداخت موضوع هاي مربوط به كودك و نوجوان و سينماي دفاع مقدس داشته است.

  عليرضا اسحاقي بازيگر، تهيه كننده، نويسنده و كارگردان سينما و تلويزيون كه بيشتر به خاطر بازي در فيلم هاي « چشم شيشه اي»،« دكل » و ... شهرت يافته، از آن دسته هنرمنداني است كه به طور جدي به موضوع جنگ پرداخته است. او كه تمام تلاش

 • فيلم سينمايي « گزارش مريم » همچنان در مرحله توليد قرار د�

  ۰۴ / بهمن / ۱۳۹۷

  فيلم سينمايي « گزارش مريم » همچنان در مرحله توليد قرار دارد

  اسماعيل براري براي شركت در جشنواره مردد است

  سايت خبري سيما فيلم: اسماعيل براري با گذشت سالها از آخرين ساخته اش با مضمون كودكان، امسال با فيلم « روز باران» كه رويكردي غير مستقيم به حضوركودكان در يك موضوع اجتماعي دارد، شايد در بخش ميهمان جشنواره بيست و پنجم فجر حضور يابد.

  اين فيلم كه داستان خشكسالي و بي آبي در يك روستاي كويري و برگزاري نماز باران و برآورده شدن دعاي دو كودك يتيم است، در يكي از شبكه هاي سيما توليد شده است.

  البته شايان

 • فيلم « پايان راه » آخرين مراحل فني خود را طي مي كند

  ۰۴ / بهمن / ۱۳۹۷

  فيلم « پايان راه » آخرين مراحل فني خود را طي مي كند

  پايان راه ترافيك جشنواره را پشت سر مي گذارد

  سايت خبري سيما فيلم: اين روزها تهران پرترافيك تر از روزهاي گذشته است و به نظر مي رسد كه اين ترافيك تا پايان هفته به اوج خود برسد، مخصوصاً در استوديوهاي فيلمسازي!

  جشنواره بيست و پنجم فيلم فجر در حالي پنجشنبه دوازدهم بهمن كار خود را آغاز خواهد كرد كه هنوز بسياري از فيلم هاي پذيرفته شده در بخش هاي مختلف جشنواره در ترافيك فشرده پشت در لابراتوارها و استوديوها در انتظار پراسترسي به سر مي برند.

 • امشب فيلم « پايان راه» در سينما كانون اكران مي شود

  ۰۴ / بهمن / ۱۳۹۷

  امشب فيلم « پايان راه» در سينما كانون اكران مي شود

  افسانه منادي و فيلمش به سينما كانون مي روند

  سايت خبري سيما فيلم: شب گذشته اولين جلسه مطبوعاتي فيلم « ايستگاه بهشت » به كارگرداني نادر مقدس و نويسندگي وي و افسانه منادي در سينما فلسطين برگزار شد و همين امر باعث گرديد تا افسانه منادي به عنوان كارگردان فيلم « پايان راه » نتواند در سئانس اكران شبانه آن در سينما آستارا حضور پيدا كند.

  اين كارگردان ضمن بيان اين مطلب افزود:« فيلم پايان راه تا كنون در سينماهاي سپيده، سروش و آستارا به نمايش درآمده است