لیست اخبار

 • آشا محرابی و کیهان ملکی در «باران» همبازی شدند

  ۲۷ / اردیبهشت / ۱۳۹۵

  به گزارش روابط عمومی مرکز امور نمایشی سیما تصویر برداری جدیدترین اپیزود مجموعه تلویزیونی اپیزودیک «چرخِ فلک" با عنوان «باران» که از گزینه‌های پخش در ایام رمضان است در مرکز امور نمایشی سیما  ادامه دارد.

  مراحل تولید این مجموعه تلویزیونی اپیزودیک به تهیه‌کنندگی مجید خود را از اواخر سال گذشته آغاز شده  و تصویربرداری اپیزودهای این سریال توسط عزیز‌الله حمیدنژاد و بهرام عظیم پور به صورت  مستقل ادامه دارد. این مجموعه برای پخش در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه ۳ سیما توسط گروه فیلم و سریال این شبکه حال آماده سازی است.

  از

 • پاسخ مرکز امور نمایشی سیما به ادعاهایی غیر واقعی

  ۲۷ / اردیبهشت / ۱۳۹۵

  مرکز امور نمایشی سیما با ارائه توضیحاتی به ادعاهای مطرح شده توسط مدیر سابق مجموعه های الف ویژه معاونت سیما پاسخ داد.

  به گزارش  روابط عمومی رسانه ملی پیرو گفت‌وگوی آقای "تاجبخش فنائیان" مدیر پیشینِ مجموعه‌های "الف ویژه‌ی معاونت سیما" با خبرگزاری‌ها و اعلام نگرانی از وضعیت مجموعه‌سازی در سازمان  صدا و سیما، روابط عمومی مركز امور نمایشی سیما توضیحات زیر را برای تنویر افكارعمومی منتشر كرده است.

   این روابط عمومی  با اشاره به تأسیس و راه اندازی مركز امور نمایشی سیما در دوره‌ی جدید فعالیت های رسانه ملی، تاكید كرد: این مركز مطابق با رهنمودهای ریاست محترم سازمان،

 • حسین مهکام کشیک قلب  شب‌های قدر

  ۲۲ / اردیبهشت / ۱۳۹۵

  مینی سریال حسین مهکام برای شب‌های قدر با نام «کشیک قلب» کلید خورد

  به گزارش روابط عمومی مرکز امور نمایشی سیما مینی سریال «کشیک قلب» به کارگردانی حسین مهکام و تهیه کنندگی علی پورکیانی مقابل دوربین رفت.

  این مینی سریال که اولین تجربه تلویزیونی حسین مهکام محسوب میشود قالب یک مینی سریال مناسبتی در 5 قسمت  برای پخش در شب های قدر تولید میشود.

  پیش تولید این مینی سریال از چندی پیش آغاز شد و به تازگی تصویربرداری آن در تهران آغاز شده است. تدوین این مینی سریال به صورت همزمان توسط حسین غضنفری

 • «آرام می گیریم» در تهران کلید خورد.

  ۲۲ / اردیبهشت / ۱۳۹۵

  سریال ۴۲ قسمتی «آرام می گیریم» هفته اول اردیبشهت ماه در شهرک چشمه تهران کلید خورد.

  مسعود صباح در گفتگو با رسانه ها با اعلام خبر کلید خوردن این پروژه در روزهای گذشته ، گفت: این اثر مجموعه ای پر بازیگر است که در لوکیشن های مختلفی چون تهران، خوزستان، ساوه و مناطقی در شرق و جنوب شرق کشور، تصویربرداری می شود.

  مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما در خصوص زمان بندی تولید و پخش این سریال افزود :این سریال برای پخش در نیمه دوم سال تولید می شود، وی در ادامه در خصوص محتوای این اثر

 • پایان پیش تولید/ «علی‌البدل» روزهای آینده کلید می خورد

  ۲۰ / اردیبهشت / ۱۳۹۵

  پایان پیش تولید و آغاز تولید «علی‌البدل» هفته آینده

  تهیه کننده و بازیگران مجموعه تلویزیونی از آغاز تصویر برداری مجموعه تلویزیونی «علی البدل»در روزهای آتی خبر دادند.

  به گزارش روابط عمومی مرکز امور نمایشی سیما  تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «علی البدل» در گفتگو با  رسانه ها با اعلام پایان پروسه پیش تولید این مجموعه تلویزیونی گفت: هفته آینده این سریال کلید می خورد و در تلاشیم تا آن را برای پخش در ماه مبارک رمضان آماده کنیم.

  «الهام غفوری» گفت: تست گریم بازیگران اصلی انجام شده و طبق برنامه‌ریزی های انجام شده سریال هفته آینده کلید می‌خورد.

 • منتظر و مشتاق رسیدن قصه‌های جذاب از طرف نویسندگان هستیم.

  ۲۰ / اردیبهشت / ۱۳۹۵

  منتظر قصه‌های جذاب از طرف نویسندگان هستیم

  سیفی آزاد که در حشایه بازدید از پشت صحنه مجموعه تلویزیونی پریا با خبرنگران رسانه های جمعی سخن می گفت، فعالیت‌های مرکز امور نمایشی سیما گفت: با توجه به کارهای حجیم در این مرکز و مسئولیت کارها، همچنین مخاطبان سخت پسند خوشبختانه این روزها فضای تولید در ژانزهای مختلف خوب است.

  سریال «پریا» به کارگردانی حسین سهیلی زاده یکی از این سریال های جذاب خواهد بود که به موضوع ایدز در جامعه، و کنترل و  پیشگیری و راههای رفتار جوانان در این حوزه اشاره دارد.

  وی عنوان کرد: ایدز، بیماری

 • ازدید دکتر پورمحمدی و رحمان سیفی آزاد از پشت صحنه «پریا»/

  ۲۰ / اردیبهشت / ۱۳۹۵

  بازدید دکتر پورمحمدی و رحمان سیفی آزاد از پشت صحنه «پریا»

  به گزارش روابط عمومی مرکز امور نمایشی سیما عصر امروز 5 اردیبهشت دکتر علی اصغر پورمحمدی معاون سیما به همراه رحمان سیفی آزاد رییس مرکز امور نمایشی سیما از پشت صحنه سریال «پریا» بازدید کرد.

   

  امیر رضا دلاوری ، محمود پاک نیت و کمند امیر سلیمانی از جمله بازیگرانی بودند که در طول این بازدید برای یافای نقش خود جلوی دوربین رفتند.

  علی اصغر پورمحمدی معاون سیما در حاشیه بازدید از سریال «پریا» در جمع خبرنگاران در خصوص سریال‌های ماه رمضان عنوان کرد: برای ماه

 • «بیتا»؛ تازه‌ترین اپیزود سریال مناسبتی "چرخ و فلک"

  ۱۹ / اردیبهشت / ۱۳۹۵

  «بیتا»؛ تازه‌ترین اپیزود سریال مناسبتی "چرخ و فلک"

  بیتا»؛ تازه‌ترین اپیزود  مجموعه تلویزیونی «چرخِ فلک» به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد و بهرام عظیم پور این روزها برای پخش در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه ۳ سیما توسط گروه فیلم و سریال این شبکه در مرکز امور نمایشی سیما در حال تصویربرداری است.

   این سریال به تهیه کنندگی مجید مولایی از تولیدات مرکز امور نمایشی سیماست که مراحل تولید خود را از اواخر سال گذشته آغاز کرد و تصویربرداری اپیزودهای باقی مانده آن همچنان ادامه دارد.

  این سریال  کار مشترکی از عزیز‌الله حمیدنژاد و بهرام عظیم‌پور که هر کدام  اپیزودهای

 • بازدید رئیس مرکز امور نمایشی سیما از خبرگزاری فارس

  ۱۸ / اردیبهشت / ۱۳۹۵

  آخرین اخبار از پروژه‌های الف ویژه سیما

   تولید «سلمان فارسی» و «موسی پیامبر(ع)» در اولویت

  رئیس مرکز امور نمایشی سیما درباره آخرین وضعیت پروژه‌های الف ویژه تلویزیون گفت: در حال حاضر دو پروژه مرحله تولید خود را سپری می‌کنند و دو پروژه «سلمان فارسی» و «موسی پیامبر(ع)» نیز مراحل پیش تولید را می‌گذرانند.

                 

  به گزارش روابط عمومی مرکز امور نمایش سیما  «رحمان سیفی آزاد» رئیس مرکز امور نمایشی سیما، «مسعود صباح» مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما، «غلامرضا الماسی» مدیر گروه فیلم و سریال شبکه

 • آمادگی ساخت سریال سلمان فارسی در زادگاهش را داریم

  ۱۸ / اردیبهشت / ۱۳۹۵

  معاون سیمای صدا و سیما:  آمادگی ساخت سریال سلمان فارسی در زادگاهش را داریم

  معاون سیمای سازمان صدا و سیما درباره ساخت سریال سلمان فارسی اعلام کرد: فیلم‌نامه این سریال نوشته شده و آماده اجرایی شدن است و در صورت تمایل می‌توان این سریال را در زادگاه سلمان فارسی یعنی اصفهان تولید کرد.

   

  دکتر  علی‌اصغر پورمحمدی معاونی سیمای رسانه ملی  که با همراهی برخی از مدیران شبکه‌های سراسری، به اصفهان سفر کرده بود با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت‌های موجود در اصفهان برای توسعه اقتصاد، فرهنگ و تمدن ایرانی ، تصریح کرد: پس از ساخت مستند از