لیست اخبار

 • لطیفی :"پادری" تا ۱۵ روز دیگر آماده می‌شود.

  ۲۴ / فروردین / ۱۳۹۵

  کارگردان سریال  "پادری" گفت: در حال حاضر گروه در محدوده خیابان ایتالیا در حال ضبط سکانس‌های باقی مانده هستند و نهایتا سریال تا ۱۵ روز دیگر آماده خواهد شد.

  محمدحسین لطیفی در این گفتگو درباره سریال «پادری» گفت: زمان پخش سریال مشخص نیست و این موضوع به تصمیم مسئولان رسانه ملی برمی گردد و هنوز صحبتی در این زمینه انجام نداده ایم.

  وی با اشاره به استراحت گروه تولید در ایام تعطیلات نوروزی با بیان اینکه فیلمبرداری کار از 29 اسفند تا 18 فروردین متوقف شده بود، ادامه داد: بعد از اینکه قرار شد سریال در ایام نوروز روی

 • برنامه های جدید گروه فیلم و سریال شبکه دو

  ۲۴ / فروردین / ۱۳۹۵

  "هشت و نیم دقیقه" و آرام می گیریم" دو سریال جدید شبکه دو توسط گروه فیلم و سریال این شبکه در مرکز امور نمایشی سیما تولید می شود.

  شبکه دو سریال‌های «هشت و نیم دقیقه» و «آرام می‌گیریم» را به مجموعه سریال‌هایی که برای پخش در سال 95 در نظر گرفته است، اضافه کرد.

  سریال «هشت و نیم دقیقه» که به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه دو در مرحله پیش تولید قرار گرفته یک ملودرام خانوادگی 26 قسمتی است که از اول اردیبهشت ماه در مرحله تولید و انتخاب بازیگر قرار می گیرد.

   بر اساس این خبر بهروز

 • فرزین قره گوزلو برای" یونس" می نوازد

  ۲۴ / فروردین / ۱۳۹۵

  فرزین قره گوزلو بعد از آهنگسازی برای  مجموعه تلویزیونی "پشت بام تهران"  برای نیز یونس می نوازد.

  به گزارش روابط عمومی مرکز امور نمایشی سیما "تله فیلم یونس" به کارگردانی داریوش یاری مراحل پایانی ساخت را سپری میکند .

  این تله فیلم که اواسط دی ماه 94 به تهیه کنندگی علیرضا ابوالقاسمی نژاد در محله امام زاده یحیی (ع) کلید خورده ، همچون آثار قبلی این کارگردان در فضای گرم و صمیمی و قابل باوری روایت می شود.

   

  بنا بر این گزارش، مریم بوبانی، فرزین صابونی، علی سلیمانی، حشمت آرمیده و بازیگران نوجوان مهدی مهاجری و پوریا ایمانی

 •  غیاث‌آبادی در «دوردست‌ها» / بازیگر سریال مختارنامه و شیدایی درگذشت.

  ۲۲ / فروردین / ۱۳۹۵

  به دلیل عارضه قلبی؛

  بازیگر پیشکسوت سریال مختارنامه و شیدایی دار فانی را وداع گفت.

   محمدرضا غیاث‌ آبادی به دلیل عارضه‌ قلبی در بیمارستان امام حسین(ع) دار فانی را وداع گفت.

  مرحوم غیاث‌آبادی سابقه بازی در سریال‌های مختارنامه، شیدایی و شاید برای شما هم اتفاق بیفتد را در کارنامه داشت. او همچنین در فیلم‌های شوخی، سفیر عشق،‌ آقای هنرپیشه، هم‌پرواز، آتیش‌بازی و ... نیز نقش‌هایی را ایفا کرده بود.

  آخرین کار مرحوم غیاث آبادی بازی در سریال دوردست‌ها بود که بزودی قرار است از شبکه یک پخش شود اما این بازیگر پیشکسوت به پخش این سریال نرسید و دعوت

 • تصویربرداری «پادری» از سر گرفته شد

  ۲۲ / فروردین / ۱۳۹۵

   تصویربرداری مجموuه تلویزیونی «پادری» (دودکش ۲) به کارگردانی محمد حسین لطیفی و تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی به تازگی در تهران آغاز شد.

  بنا بر این گزارش ،  تصویربرداری این سریال در زمان تعطیلات نوروز ۹۵ متوقف شد و به تازگی گروه تولید کار خود را در تهران آغاز کردند.

  پس مشخص شدن برنامه پخش این مجموعه تلویزیونی  پس از ایام نوروز ۹۵، بمنظور ایجاد شرایط بهتر، کاهش فشار بر بازیگران و عوامل تولید  و جمع بندی سریال در شرایط تولیدی بهتر؛ از سوی تیم تولید این سریال تصمیم گرفته شد ، تولید کار  پس از تعطیلات نوروزی و استراحت تیم تولید، ادامه

 • سبک زندگی ایرانی-اسلامی و کارهای کمدی در اولویت سریال سازی قرار دارد

  ۲۱ / فروردین / ۱۳۹۵

  رییس مرکز امور نمایشی سیما با اشاره به رویکرد این مرکز در سال ۹۵ بیان کرد که با توجه به جامعه جوان ایرانی کارهای کمدی و شادی‌آور در اولویت سریال‌سازی قرار دارد.

  رحمان سیفی آزاد رییس مرکز امور نمایشی سیما درباره تولیدات این مرکز در حوزه سریال‌سازی در مقایسه با مرکز گسترش فیلمنامه‌نویسی رسانه ملی به خبرنگار مهر گفت: مرکز گسترش فیلمنامه‌نویسی رسانه ملی برای کمک به آنتن سیما دست به تولید می زند و اولویت با مرکز امور نمایشی است.

  وی با اشاره به ساز و کار ساخت فیلمنامه ها در سال ۹۵ افزود: اکنون همه فیلمنامه ها

 • حسین یاری جایگزین کامبیز دیرباز شد

  ۱۷ / فروردین / ۱۳۹۵

  نعمت‌الله چگینی اعلام کرد: به تازگی یک جابه‌جایی در گروه بازیگران سریال «برادر» به کارگردانی جواد افشار انجام شده است. طی یک تصمیم‌گیری گروهی، حسین یاری جایگزین کامبیز دیرباز در این مجموعه رمضانی شده است.

  او توضیح داد: این جابه‌جایی دلیل خاصی ندارد و مشکل خاصی به وجود نیامده است، بلکه در یک نشست هم فکری که با شبکه دو سیما و کارگردان این مجموعه داشتیم، به این نتیجه رسیدیم که آقای یاری برای ایفای نقش مسعود در سریال «برادر» مناسب‌تر است.

  وی در ادامه در خصوص تیم گروه بازیگران سریال و آخرین وضعیت حضور آنها در مقابل دوربین

 • لیلا اوتادی به «برادر» پیوست

  ۱۶ / فروردین / ۱۳۹۵

  با پیوستن لیلا اوتادی به گروه بازیگران سریال جدید جواد افشار، ضبط سریال «برادر» مجدداً  آغاز خواهد شد.

  به گزارش روابط عمومی مرکز امور نمایشی سیما این مجموعه تلویزیونی برای پخش از شبکه دو سیما درماه مبارک رمضان توسط گروه فیلم وسریال شبکه دو در مرکز امور نمایشی سیما تولید می شود.

  بر اساس گزارشات منتشر شده از سوی تیم تولید به زودی چهره ای محبوب به جمع بازیگران این سریال اضافه خواهد شد و لیلا اوتادی  نیز جدیدترین بازیگری است که تا چند روز آینده مقابل دوربین جواد افشار قرار بگیرد.

   گفتنی است تاکنون حضور بازیگرانی چون کامبیز

 • دور دست ها یک کار استاندارد در باره استاندارد

  ۱۵ / فروردین / ۱۳۹۵

  رحمان سیفی آزاد: "دوردست ها" مخاطبان را با مفهوم استاندارد آشنا می‌کند.

   رییس مرکز امور نمایشی سیما گفت: مخاطبان با مشاهده سریال "دوردست ها" در کنار اینکه با استاندارد به عنوان یک معنا و مفهوم عام آشنا خواهند شد شاهد یک داستان و قصه ای جذاب و دیدنی هم خواهند بود.

  رحمان سیفی آزاد رییس مرکز امور نمایشی سیما در خصوص ساخت سریال "دوردست ها" و نمایش آن  از شبکه اول سیما، گفت: این سریال نخستین مجموعه تلویزیونی است که با مفهوم استاندارد تولید شده است.

  وی افزود: برای اینکه فیلمنامه این سریال استاندارد های لازم و خوبی را داشته

 • هوشنگ فقط دلارهایش را می خواهد تا زن بگیرد.

  ۱۵ / فروردین / ۱۳۹۵

  بازیگر نقش هوشنگ: بازیگر بداهه‌گو هستم / هوشنگ فقط دلارهایش را می خواهد تا زن بگیرد

   

  نصرت میر عظیمی بازیگر نقش هوشنگ در سری اول سریال دودکش ، در سری دوم این مجموعه با نام " پادری" نیز حضور دارد.

  او  همان هوشنگ کارگر قالیشویی سریال تلویزیونی «دودکش» است. او که به عنوان بازیگر بداهه‌گو معروف است، در این سریال از هنر خودش استفاده و تلاش کرده،  نقش خود را شیرین بازی کند.

  در حاشیه بازدید رحمان سیفی آزاد رییس و مدیران مرکز امور نمایشی سیما از مراحل تولید سریال "پادری"که با همراهی فضل الله شریعت پناهی مدیر