دودکش ۲» حوالی میدان ولیعصر پیگیری می‌شود

دودکش ۲» حوالی میدان ولیعصر پیگیری می‌شود

تاریخ ارسال : ۲۶ / اسفند / ۱۳۹۴

مجموعه تلویزیونی شبکه اول سیما با نام موقت «دودکش ۲» حوالی میدان ولیعصر پیگیری می‌شود+تصاویر جدید

 

سریال «دودکش

مجموعه تلویزیونی شبکه اول سیما با نام موقت «دودکش ۲» حوالی میدان ولیعصر پیگیری می‌شود+تصاویر جدید

 

سریال «دودکش ۲» به کارگردانی محمدحسین لطیفی این روزها در حال ضبط برای پخش در ایام نوروز 95 از شبکه یک در مرکز امور نمایشی سیما در حال تولید است.

این سریال در  حال حاضر در لوکیشن‌هایی چون:خانه نصرت،قالیشویی،پل طبیعت،جاجرود،هم اکنون در منطقه لواسان در حال ضبط است.

استقبال گسترده مخاطبان رسانه ملی از این سریال که سری اول آن  در ماه رمضان سال  92 از شبکه یک سیما بروی آنتن رفت سبب شد تا تیم تولید در صدد تکرار تجربه موفق سری اول باشند. سری اول این مجموعه جذاب به  نویسندگی برزو نیک نژاد تولید شده بود  و در سری جدید کوروش نریمانی به عنوان نویسنده گروه را همراهی می‌کند.

 

گروه تولید این اثر در طول  این هفته در لوکیشینی قدیمی در  حوالی میدان ولیعصر مشغول به ضبط هستند،همچنین چهل درصد از سریال مقابل دوربین رفته است و تدوین نیز توسط رضا بهار انگیز به صورت همزمان انجام خواهد شد. بازیگرانی چون:‌نصرت میرعظیمی و شهین تسلیمی نیز به تازگی به جمع بازیگران این سریال اضافه شده‌اند.

ایده جذاب تیم تولید برای تیتراژ سریال

گروه سازنده سریال در نظر دارد مسابقه‌ای با عنوان (دوداسمش) برگزار کند و با استفاده از ویدئوهای خلاقانه ارسالی، تیتراژ این مجموعه را طراحی کنند. همچنین به  صاحبان آثار منتخب جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.علاقمندان شرکت در مسابقه جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به لینک زیر مراجعه کنند.

https://telegram.me/Doodsmash

در «دودکش 2» هومن برق نورد، بهنام تشکر، سیما تیرانداز، امیرحسین رستمی، نگار عابدی، محمدرضا شیرخانلو، یاس نوروزی، مجید یاسر،ابراهیم آبادی،شهین تسلیمی و بازیگر خردسال زینب فلاحت پیشه، فریبا طالبی،ابراهیم آبادی،کریم قربانی،شهین تسلیمی،صدرالدین حجازی،آتیه جاوید،نصرت میرعظیمی،مهدی دانایی مقدم،حسین قاسمی فرد،حسام خلیل نژادی،جوادجوینده میرزا، سید جلال طباطبایی،علیرضا درویش، جهانگیر اژدری،مجید خدایی،مجتبی اکبری نژاد،محمد رضا نیلی،سعید فکری به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است:قالیشویی مشتاق تعطیل شده است . فیروز مشتاق در ایام نزدیک به نوروز به خاطر از دست نرفتن اعتبار قالیشویی و حفظ مشتریان سابق ، سعی می کند با اجاره ی یک قالیشویی دیگر ، کارش را پی بگیرد. او که با انبوهی از فرش‌های نشسته روبرو است، دردسرهای جدیدی برایش رخ می‌دهد.