پادری جایگزین دودکش / تغییر نام سریال نوروزی شبکه یک

پادری جایگزین دودکش / تغییر نام سریال نوروزی شبکه یک

تاریخ ارسال : ۲۶ / اسفند / ۱۳۹۴

سریال نوروزی «دودکش 2» به «پادَری» تغییر نام

مجموعه تلویزیونی «دودکش 2» به کارگردانی محمدحسین لطیفی به «پادَری» تغییر

سریال نوروزی «دودکش 2» به «پادَری» تغییر نام

مجموعه تلویزیونی «دودکش 2» به کارگردانی محمدحسین لطیفی به «پادَری» تغییر نام داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز امور نمایشی سیما، سری دوم سریال «دودکش» که به کارگردانی محمد حسین لطیفی که برای پخش در ایام برای نوروز 95 از شبکه یک سیما در نظر گرفته شده به  «پادَری» تغییر نام داده است.

 

استقبال گسترده مخاطبان رسانه ملی از این سریال که سری اول آن در ماه رمضان سال 92 از شبکه یک سیما بروی آنتن رفت سبب شد تا تیم تولید در صدد تکرار تجربه موفق سری اول باشند. سری اول این مجموعه جذاب به نویسندگی برزو نیک نژاد تولید شده بود و در سری جدید کوروش نریمانی به عنوان نویسنده گروه را همراهی می‌کند. گروه تولید این اثر در طول با انرژی و تلاش زیاد در لوکیشینی قدیمی در حوالی میدان ولیعصر مشغول به ضبط هستند،

گفتنی است تاکنون بیش از  چهل درصد از سریال مقابل دوربین رفته و تدوین نیز توسط رضا بهار انگیز به صورت همزمان انجام خواهد شد.

ایده جذاب تیم تولید برای تیتراژ سریال :

گروه سازنده سریال در نظر دارد مسابقه‌ای با عنوان (دوداسمش) برگزار کند و با استفاده از ویدئوهای خلاقانه ارسالی، تیتراژ این مجموعه را طراحی کنند. همچنین به صاحبان آثار منتخب جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.علاقمندان شرکت در مسابقه جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به لینک زیر مراجعه کنند. https://telegram.me/Doodsmash

در «پادری» هومن برق نورد، بهنام تشکر، سیما تیرانداز، امیرحسین رستمی، نگار عابدی، محمدرضا شیرخانلو، یاس نوروزی، مجید یاسر،ابراهیم آبادی،شهین تسلیمی و بازیگر خردسال زینب فلاحت پیشه، فریبا طالبی،ابراهیم آبادی،کریم قربانی،شهین تسلیمی،صدرالدین حجازی،آتیه جاوید،نصرت میرعظیمی،مهدی دانایی مقدم،حسین قاسمی فرد،حسام خلیل نژادی،جوادجوینده میرزا، سید جلال طباطبایی،علیرضا درویش، جهانگیر اژدری،مجید خدایی،مجتبی اکبری نژاد،محمد رضا نیلی،سعید فکری به ایفای نقش می‌پردازند. در خلاصه داستان این مجموعه آمده است:قالیشویی مشتاق تعطیل شده است . فیروز مشتاق در ایام نزدیک به نوروز به خاطر از دست نرفتن اعتبار قالیشویی و حفظ مشتریان سابق ، سعی می کند با اجاره ی یک قالیشویی دیگر ، کارش را پی بگیرد. او که با انبوهی از فرش‌های نشسته روبرو است، دردسرهای جدیدی برایش رخ می‌دهد.