روز های پایانی زعفرانی /دامه تصویربرداری در باغ همایون

روز های پایانی زعفرانی /دامه تصویربرداری در باغ همایون

تاریخ ارسال : ۱۹ / اسفند / ۱۳۹۴

ایرج محمدی:

ادامه تصویربرداری «زعفرانی» در باغ همایون/ سریال به قسمت‌های پایانی رسید

تهیه

ایرج محمدی:

ادامه تصویربرداری «زعفرانی» در باغ همایون/ سریال به قسمت‌های پایانی رسید

تهیه کننده سریال «زعفرانی» گفت: تاکنون ۱۰ قسمت از این سریال را ضبط کردیم و در حال حاضر مشغول رج زدن چهار قسمت‌ پایانی هستیم. در لوکیشن باغ همایون نیز اغلب بازیگران اصلی از جمله مهران احمدی که صاحب این باغ هست، حضور دارند.

«ایرج محمدی» تهیه کننده سریال نوروزی «زعفرانی» گفت: در حال حاضر در لوکیش باغ همایون واقع در فرحزاد مشغول ضبط چهار قسمت پایانی هستیم.

وی دامه داد:تاکنون ده قسمت از این سریال را ضبط کردیم و در حال حاضر مشغول رج زدن چهار قسمت‌ پایانی هستیم. در لوکیشن باغ همایون اغلب بازیگران اصلی از جمله مهران احمدی که صاحب این باغ هست، حضور دارند.

این تهیه کننده با اشاره به روزهای پایانی ضبط سریال «زعفرانی» گفت:‌طبق برنامه ریزی‌هایمان قرار است تا 10 فروردین ماه مشغول به کار باشیم.

محمدی افزود:در آینده‌ای نزدیک قرار است بازیگر جدیدی به گروه بازیگرانمان اضافه شود.

وی در پایان بیان داشت: تاکنون حدود 6 قسمت ابتدایی سریال «زعفرانی» تدوین و صداگذاری شده است و خواننده تیتراژ نیز هنوز قطعی نشده است.

بنا بر این گزارش ، تاکنون بازیگرانی چون ستاره اسکندری در نقش نسرین، نرگس محمدی(مینا)، حدیث میرامینی(شکوفه، عروس خانواده)، حسام محمودی(پسر ناصر و نسرین)، شیدا خلیق(مریم دختر خانواده)، سیدمهرداد ضیایی،مهران احمدی،هادی کاظمی، مقابل دوربین زعفرانی قرار گرفته‌اند.

در خلاصه داستان سریال «زعفرانی» آمده است که: 99 درصد، کمی بیشتر و کمتر فرقی نمی‌کند. اگر زعفرانی باشی همه چیز درست پیش می‌رود. خانواده ناصر و نسرین که زندگی‌شان عطر و طعم زعفرانی دارد، از این قاعده مستثنی نیستند.اگر چه صد تا دوست  دارند و البته یک دشمن...

سریال «زعفرانی» به تهیه کنندگی ایرج محمدی، کارگردانی حامد محمدی و نویسندگی حامد محمدی و سعید جلالی برای ایام نوروز و پخش  از شبکه دو سیما در مرکز امور نمایشی سیما تهیه و تولید می‌شود.

 این گفتگو با خبرگزاری فارس انجام شده است.