کربلایی زاده با «قرعه» راننده آمبولانس شد

کربلایی زاده با «قرعه» راننده آمبولانس شد

تاریخ ارسال : ۲۶ / اسفند / ۱۳۹۴

کربلایی زاده با «قرعه» راننده آمبولانس شد

امیر کربلایی زاده گفت: در سریال «قرعه»‌به کارگردانی برزو نیک‌نژاد نقش شخصیتی به

کربلایی زاده با «قرعه» راننده آمبولانس شد

امیر کربلایی زاده گفت: در سریال «قرعه»‌به کارگردانی برزو نیک‌نژاد نقش شخصیتی به نام عادل را بازی می‌کنم که راننده آمبولانس است.

امیر کربلایی زاده بازیگر سریال نوروزی «قرعه» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد گفت:سریال «قرعه» قصه تعدادی خانواده را روایت می‌کند و اتفاق‌های عجیب و غریبی بین آنها را نشان می‌دهد که همین‌ها باعث می‌شود مخاطب با آنها همذات پنداری کند.

 

وی ادامه داد:‌همانطور که می‌دانید متن سریال توسط محمد تنابنده در حال نگارش است و اتفاقات به ترتیب شرایط و موقعیت‌هایی که توسط بازیگران بوجود آمده پیش می‌رود.

 

کربلایی زاده با اشاره به نقش خود در این سریال بیان داشت: در «قرعه» نقش عادل را بازی می‌کنم که یک راننده آمبولانس است.بازیگران مقابلم سحر ولدبیگی(همسر) و محمدرضا علیمردانی (باجناق) است.

 

این بازیگر ادامه داد:‌در این سریال مجموعه‌ای از بازیگران طناز در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند.موقعیت‌ها کمدی است و آدم‌ها از جنس افرادی هستند که تا به حال همه‌شان را در کنارمان دیده‌ایم و با آنها غریبه نیستیم. هر کدام از شخصیت‌های این سریال یک رنگ و بوی منحصر به فرد دارند که بار طنز بین همه آنها به نوعی تقسیم می‌شود و به عقیده من هر کدام بهترین بازی‌های خود را به نمایش می‌گذارند.

 

بازیگر سریال «گاهی به پشت سر نگاه کن» بیان داشت:‌ بخشی از فیزیک ظاهری عادل شبیه به میشل در نمایش «مجردها» است،منتهی خصوصیات شخصیتی او شبیه میشل نیست. ضمن اینکه اتفاق‌هایی که بین عادل و باجناقش بوجود می‌آید برای مخاطب جذابیت دارد.

 

وی درباره حضورش در سریال‌های نوروزی نیز گفت: برزو نیک نژاد از آن دسته کارگردانانی است که کار خود را به خوبی بلد است و با شناختی که از بازیگران تئاتری دارد،به آنها فضای بازی می‌دهد و همین موضوع باعث می‌شود که بازیگر از همکاری با وی لذت ببرد.امسال در سریال ماه رمضانی «گاهی به پشت سر نگاه کن» به کارگردانی مازیار میری بازی کرده بودم و با اینکه چندین سریال دیگر هم پخش می‌شد، اما مردم ارتباط خوبی با آن برقرار کرده بودند.از طرفی در ژانر کمدی سریال «قرعه» اولین حضورم در سریال‌های نوروزی است.

 

بازیگر نمایش «ساقی» بیان داشت:تمام تلاشمان بر این است که با اینکه سریالی پربازیگر است،با برنامه ریزی دقیق به پخش نوروزی برسیم و روزی 14 ساعت کار می کنیم.

 

وی ادامه داد:‌در حال حاضر گروه تولید روزی 14 ساعت کار می‌کنند،اما من هر روز بازی ندارم،چراکه تعدادی خانواده را می‌بینیم که در برخی سکانس‌ها باید در کنار یکدیگر باشند و در برخی سکانس‌ها نیز جدای از هم بازی کنند.

 

متن کامل این گفتگو در خبرگزاری فارس منتشر شده است.