چرا تلویزیون درباره سریال‌های نوروزی تغییر نظر داد؟

چرا تلویزیون درباره سریال‌های نوروزی تغییر نظر داد؟

تاریخ ارسال : ۲۶ / اسفند / ۱۳۹۴

رییس مرکز امور نمایشی سیما پاسخ داد

چرا تلویزیون درباره سریال‌های نوروزی تغییر نظر داد؟

رییس مرکز امور نمایشی

رییس مرکز امور نمایشی سیما پاسخ داد

چرا تلویزیون درباره سریال‌های نوروزی تغییر نظر داد؟

رییس مرکز امور نمایشی سیما درباره‌ی اقدام تلویزیون مبنی بر تغییر در شبکه‌ی پخش‌کننده‌ی برخی سریال‌های نوروزی، حذف یکی از سریال‌ها و جایگزین کردن سریالی جدید در فاصه چند روز مانده به پخش، توضیحاتی را ارائه داد.

رحمان سیفی‌آزاد در این زمینه گفت: این اتفاق یک تصمیم مدیریتی برای تنوع آنتن و در نظر گرفتن سلایق مختلف است و هیچ دلیل خاص دیگری ندارد.

او همچنین اعلام کرد: سریال «دودکش» بعد از ایام نوروز از شبکه یک پخش می‌شود و همچنان با قوت، تصویربرداری‌اش را ادامه می‌دهد. با توجه به ظرفیت آنتن ترجیح سازمان صداوسیما این بود که با رنگ‌آمیزی متفاوت، سه شکل از کمدی را در ایام نوروز در کنداکتور خود داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد‌: از همان ابتدا هم صحبتش شده بود که آنتن تلویزیون در ایام نوروز امسال متنوع باشد. بر این اساس و برای رنگ‌آمیزی آنتن، این انتخاب را انجام دادیم که چهار کار در دست تولید قرار بگیرد و در نهایت سه سریال برای نوروز انتخاب شود.

او ابراز امیدواری کرد که بعد از ایام تعطیلات نوروز، سری جدید «دودکش» به روی آنتن برود.

سیفی‌آزاد در ادامه یادآور شد: برای نوروز سه جنس کار متفاوت را در نظر گرفتیم تا برای مخاطبان دلپذیر‌ باشد؛ ضمن اینکه جا دارد تاکید کنم «دودکش‌» همچنان ارزش‌های خودش را دارد؛ چراکه تهیه‌کننده بسیار خوب‌، کارگردان قدرتمند و بازیگران خوب و حرفه‌ای دارد و در نهایت یک کار کامل است که بعد از تعطیلات نوروز حتما دیده خواهد شد. امیدوارم بعد از دیده شدن هم یک انرژی به آنتن ببخشد.

رییس مرکز امور نمایشی سیما در پایان اظهار کرد: امیدوارم سال جدید سالی پر از برکت برای هم وطنان عزیزمان باشد و از دیدن سریال‌های نوروزی لذت ببرند تا ما هم بتوانیم نظراتشان را دریافت کنیم و کارهای بهتری برایشان تولید کنیم.

این گفتگو با خبرنگار سرویس رادیو و تلویزیون خبرگزارش ایسنا انجام شده است.