حسین یاری جایگزین کامبیز دیرباز شد

حسین یاری جایگزین کامبیز دیرباز شد

تاریخ ارسال : ۱۷ / فروردین / ۱۳۹۵

نعمت‌الله چگینی اعلام کرد: به تازگی یک جابه‌جایی در گروه بازیگران سریال «برادر» به کارگردانی جواد افشار انجام شده

نعمت‌الله چگینی اعلام کرد: به تازگی یک جابه‌جایی در گروه بازیگران سریال «برادر» به کارگردانی جواد افشار انجام شده است. طی یک تصمیم‌گیری گروهی، حسین یاری جایگزین کامبیز دیرباز در این مجموعه رمضانی شده است.

او توضیح داد: این جابه‌جایی دلیل خاصی ندارد و مشکل خاصی به وجود نیامده است، بلکه در یک نشست هم فکری که با شبکه دو سیما و کارگردان این مجموعه داشتیم، به این نتیجه رسیدیم که آقای یاری برای ایفای نقش مسعود در سریال «برادر» مناسب‌تر است.

وی در ادامه در خصوص تیم گروه بازیگران سریال و آخرین وضعیت حضور آنها در مقابل دوربین افزود : مهرداد ضیایی، سید مهرداد ضیایی، حسین توشه، هادی قمیشی، نسرین نکیسا، مجید واشقانی، فرج‌الله گل‌سفیدی، بیوک میرزایی، بهنام قربانی، محمدجواد طاهری، فرشید صمدی‌پور و علیرضا درویش‌نژاد از جمله بازیگرانی هستند که اواخر سال 94 به پروژه ماه رمضانی «برادر» پیوستند و تاکنون همه بازیگران به جز حسین یاری نیز مقابل دوربین رفتند.

به گفته چگینی، از عصر روز 15 فروردین‌ ماه بازی‌ حسین یاری در سریال «برادر» آغاز می‌شود.

تهیه‌کننده سریال «برادر» همچنین خاطرنشان کرد: تاکنون 30 درصد از تصویربرداری این مجموعه رمضانی انجام شده است و گروه سازنده در حال حاضر در لوکیشن شهرک چشمه واقع در دهکده المپیک (منزل حاج کاظم پهلوان با ایفای نقش حسن پورشیرازی) مشغول تصویربرداری هستند. پوریا پورسرخ، سهیلا رضوی و سوگل طهماسبی هم از بازیگرانی هستند که در حال حاضر مقابل دوربین «برادر» ایفای نقش می‌کنند.

 

او درباره پایان تصویربرداری سریال «برادر» اعلام کرد: با توجه به اینکه 17 خرداد، ماه مبارک رمضان آغاز می‌شود، فکر می‌کنم تا اوایل تیرماه و تا پایان ماه مبارک رمضان درگیر کار تصویربرداری باشیم.

چگینی همچنین درباره‌ی حضور بازیگران مطرح دیگری در سریال «برادر» خاطرنشان کرد: آقای حسین یاری بازیگر نقش اصلی این مجموعه خواهند بود، اما ما یک نقش اصلی دیگر با عنوان «بهرام کلایی» داریم که تا به حال با چندین بازیگر مطرح برای ایفای این نقش صحبت کردیم اما به دلیل اینکه فعلا قراردادی بسته نشده، نمی‌توانیم اعلام کنیم. این بازیگر ظرف دو، سه روز آینده به طور قطعی مشخص می‌شود.

او در ادامه از روند تولید سریال ماه رمضانی «برادر» اظهار رضایت کرد و گفت: خدا را شکر روند تولید کار خوب پیش می‌رود و با توجه به اینکه کارگردان خیلی خوبی کار را با سرعت و کیفیت بالا پیش می‌برد، به عنوان تهیه‌کننده از کلیت کار راضی هستم. تدوین و موسیقی این سریال نیز همزمان در حال انجام است.

 

بنا بر این گزارش  سریال مناسبتی «برادر» به کارگردانی جواد افشار به تهیه‌کنندگی نعمت چگینی و نویسندگی آرش قادری توسط گروه فیلم و سریال شبکه دوم سیما برای پخش از این شبکه در ایام ماه مبارک رمضان در مرکز امور نمایشی سیما  در حال ساخت است.

این مجموعه یکم اسفند ماه 94 در شهرک سرچشمه تهران کلید خورد. حسین یاری، حسن پورشیرازی، پوریا پورسرخ، لیلا اوتادی، سهیلا رضوی، سوگل طهماسبی، بیوک میرزایی، رضا توکلی، کاوه خداشناس، آشا محرابی، پورانداخت مهیمن و ... از بازیگران سریال «برادر» هستند.

 

در خلاصه داستان این مجموعه رمضانی آمده است: حاج کاظم پهلوان، مردی خیر و از تجار سرشناس برنج ایران است که با تاکید بر حمایت از تولید ملی فقط در زمینه برنج ایرانی فعالیت می کند او به همراه پسرش مسعود و دخترش مریم که یک روزنامه نگار پرجنب و جوش است برضد واردات قاچاق برنجهای تاریخ گذشته و مسموم به ایران مبارزه می کند .این امر باعث دشمنی دلالان و قاچاقچیان این تجارت با وی شده است. آنها با اغفال ناصر پسر دیگر او وارد تجارت سالم حاج کاظم شده و همین امر باعث ایجاد اتفاقات تازه‌ای می شود که درونمایه قصه این سریال است.مشروح این گفتگو در صفحه رادیو و تلویزیون خبرگزاری ایسنا در دسترس است.