«ماه و پلنگ» اثر جدید احمد امینی

«ماه و پلنگ» اثر جدید احمد امینی

تاریخ ارسال : ۲۴ / فروردین / ۱۳۹۵

"داریوش ارجمند و شاهرخ استخری مقابل دوربین"

 

مجموعه تلویزیونی «ماه و پلنگ» به کارگردانی «احمد امینی» کلید خورد.

"داریوش ارجمند و شاهرخ استخری مقابل دوربین"

 

مجموعه تلویزیونی «ماه و پلنگ» به کارگردانی «احمد امینی» کلید خورد.

«سعید مطلبی» نویسنده سریال «ماه و پلنگ» به کارگردانی احمد امینی در گفت‌وگو با فارس گفت: روز گذشته این مجموعه تلویزیونی به کارگردانی احمد امینی در لوکیشینی واقع در تهران کلید خورد.

وی افزود: در حال حاضر و تاکنون بازیگرانی چون داریوش ارجمند، شاهرخ استخری و پوراندخت مهیمن از بازیگرانی که با مجموعه ماه و پلنگ قرارداد بسته‌اند، جلوی دوربین این سریال رفته‌اند.

بنا بر این گزارش «ماه و پلنگ» سریالی 30 قسمتی است که به تهیه کنندگی آرمان زرین کوب برای پخش از شبکه سه سیما در مرکز امور نمایشی سیما در حال تولید است. این سریال که یک ملودرام اجتماعی است،مسائل روز جامعه را به تصویر می‌کشد.

احمد امینی که پیشتر با مجموعه های آثاری همچون تصویر یک رویا، باران عشق(کارگردانی مشترک به همراه فریدون حسن‌پور)، با تلویزیون همکاری داشته است زاده ۱۳۳۰ تهران  و کارگردان و فیلمنامه‌نویس و منتقد فیلم ایرانی‌ست. او فارغ‌التحصیل مدرسه عالی سینما و تلویزیون است و مدرک کارشناسی کارگردانی سینما را از دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر تهران دریافت کرده‌است. او کار حرفه‌ای در سینما را از دستیاری کارگردان در فیلم دبیرستان ساخته اکبر صادقی آغاز کرده‌است.

در بین آثار ساخته شده توسط وی مجموعه های  اولین شب آرامش، بی‌گناهان، و مجموعه تلویزیونی  داوران که در مرکز سیمافیلم تولید شده است مورد توجه و استقبال خاص مخاطبان قرار گرفته است.