فرزین قره گوزلو برای" یونس" می نوازد

فرزین قره گوزلو برای" یونس" می نوازد

تاریخ ارسال : ۲۴ / فروردین / ۱۳۹۵

فرزین قره گوزلو بعد از آهنگسازی برای  مجموعه تلویزیونی "پشت بام تهران"  برای نیز یونس می نوازد.

به گزارش

فرزین قره گوزلو بعد از آهنگسازی برای  مجموعه تلویزیونی "پشت بام تهران"  برای نیز یونس می نوازد.

به گزارش روابط عمومی مرکز امور نمایشی سیما "تله فیلم یونس" به کارگردانی داریوش یاری مراحل پایانی ساخت را سپری میکند .

این تله فیلم که اواسط دی ماه 94 به تهیه کنندگی علیرضا ابوالقاسمی نژاد در محله امام زاده یحیی (ع) کلید خورده ، همچون آثار قبلی این کارگردان در فضای گرم و صمیمی و قابل باوری روایت می شود.

 

بنا بر این گزارش، مریم بوبانی، فرزین صابونی، علی سلیمانی، حشمت آرمیده و بازیگران نوجوان مهدی مهاجری و پوریا ایمانی ، بهار نو حیان و روح  ا... مهرابی از جمله بازیگران این تله فیلم هستند و تدوین این تله فلیم توسط رضا بهار انگیز انجام شده است.

داریوش یاری کارنامه‌ای پر از آثار دینی یا معناگرا و نگاه ویژ‌ه‌ای به آموزه‌های دینی و کارکرد این آموزه‌ها در زندگی دارد پیش از این تله‌فیلم حبیب را برای این مرکز ساخته بود که مورد توجه محافل سینمایی و جشنواره‌های مختلف قرار گرفته بود.

 گفتنی است قصه این تله فیلم درباره یونس نوجوانی پانزده ساله است که  متوجه می‌شود برادرش با دروغ گفتن، شخصی به نام هاشم را راضی کرده تا پول زیادی به او قرض بدهد و قول داده که پول را زود برگرداند. هاشم چند بار سراغ پولش می‌آید، اما برادر خودش را پنهان می‌کند. یونس که می‌بیند دروغ برادرش دارد زندگی هاشم را ویران می‌کند، تمام حقیقت را می‌گوید. هاشم که همه چیز را فهمیده، سراغ نصیر می‌رود و با هم درگیر می‌شوند و حین درگیری هاشم کشته می‌شود. یونس تنها شاهد ماجراست. او باز هم بر سر دوراهی می‌ماند که آیا در دادگاه حقیقت را بگوید و برادرش را لو بدهد یا نه؟