همکاری میرباقری و احمدجو در مجموعه «سلمان فارسی»

همکاری میرباقری و احمدجو در مجموعه «سلمان فارسی»

تاریخ ارسال : ۲۴ / فروردین / ۱۳۹۵

امرالله احمدجو و داوود میرباقری متن مجموعه «سلمان فارسی» را می‌نویسند.

 

امرالله احمدجو کارگردان و نویسنده مجموعه‌های تلویزیونی

امرالله احمدجو و داوود میرباقری متن مجموعه «سلمان فارسی» را می‌نویسند.

 

امرالله احمدجو کارگردان و نویسنده مجموعه‌های تلویزیونی مانند «روزی روزگاری» در خصوص جدیدترین کار خود گفت: در پروژه «سلمان فارسی» با داوود میرباقری همکاری دارم.

وی ادامه داد: میرباقری سیناپس کار را نوشته است و قرار بر این است تا در نوشتن  دیالوگ‌ها با او همکاری کنم. میرباقری پس از تولید سریال مختارنامه، با تولید این سریال بار دیگر با رسانه ملی همکاری خواهد کرد.

 

امر الله احمدجو که در کارنامه هنری خود آثاری پشت کوه‌های بلند، تفنگ سرپر ،  روزی روزگاری ، سردار جنگل دارد تصریح کرد: از مدتی پیش قصه‌ای را داشتم که به شکل مکتوب برای داوود میرباقری نوشتم تا او خود آنرا تبدیل به فیلمنامه کند.

وی اظهار داشت: مجموعه «سلمان فارسی» در 40 قسمت 50 دقیقه‌ای تهیه و تولید خواهد شد. تصور می‌کنم بعد از کامل شدن متن و برآورد هزینه‌ها و همچنین در نظر گرفتن مکان‌های مورد نظر و دیگر موارد تا نیمه دوم امسال پیش تولید آن آغاز شود.

وی در پایان بیان کرد: مجموعه تلویزیونی «سلمان فارسی» جزو کارهای بلند و الف ویژه سیما محسوب می‌شود که قصه آن مربوط به صدر اسلام است. میرباقری قصه کار را به صورت کامل نوشته و دیالوگ‌های داستان را نیز با هم به نگارش در می‌آوریم.  این مجموعه تلویزیونی در گروه مجموعه های تلویزیونی و الف ویژه مرکز امور نمایشی سیما (سیمافیلم) تولید خواهد شد.