لطیفی :"پادری" تا ۱۵ روز دیگر آماده می‌شود.

لطیفی :"پادری" تا ۱۵ روز دیگر آماده می‌شود.

تاریخ ارسال : ۲۴ / فروردین / ۱۳۹۵

کارگردان سریال  "پادری" گفت: در حال حاضر گروه در محدوده خیابان ایتالیا در حال ضبط سکانس‌های باقی مانده هستند

کارگردان سریال  "پادری" گفت: در حال حاضر گروه در محدوده خیابان ایتالیا در حال ضبط سکانس‌های باقی مانده هستند و نهایتا سریال تا ۱۵ روز دیگر آماده خواهد شد.

محمدحسین لطیفی در این گفتگو درباره سریال «پادری» گفت: زمان پخش سریال مشخص نیست و این موضوع به تصمیم مسئولان رسانه ملی برمی گردد و هنوز صحبتی در این زمینه انجام نداده ایم.

وی با اشاره به استراحت گروه تولید در ایام تعطیلات نوروزی با بیان اینکه فیلمبرداری کار از 29 اسفند تا 18 فروردین متوقف شده بود، ادامه داد: بعد از اینکه قرار شد سریال در ایام نوروز روی آنتن نرود، به عوامل تولید مرخصی دادیم و به همین دلیل هنوز در حال فیلمبرداری هستیم.

کارگردان سریال "پادری"  افزود: در حال حاضر گروه در محدوده خیابان ایتالیا در حال ضبط سکانس های باقی مانده از سریال هستند و تمامی سکانس ها را در تهران فیلمبرداری خواهیم کرد و نهایتا سریال تا 15 روز دیگر آماده خواهد شد.

لطیفی خاطر نشان کرد: هنوز مدیران رسانه ملی تصمیم قطعی خود را برای زمان پخش نگرفته اند و بعید می دانم که «پادری» در ماه مبارک رمضان پخش شود؛ چرا که تعداد قسمت های سریال نهایتا به 16 قسمت می رسد و برای پخش در ماه مبارک رمضان مناسب نیست.

سریال «پادری» یا «دودکش ۲» به کارگردانی محمدحسین لطیفی برای پخش در از شبکه یک در مرکز امور نمایشی سیما در حال تولید می شود.

گفتنی است استقبال گسترده مخاطبان رسانه ملی از این سریال که سری اول آن  در ماه رمضان سال  92 از شبکه یک سیما بروی آنتن رفت سبب شد تا مدیران رسانه ملی و تیم تولید در صدد تکرار تجربه موفق سری اول باشند. سری اول این مجموعه جذاب به  نویسندگی برزو نیک نژاد تولید شده بود  و در سری جدید کوروش نریمانی به عنوان نویسنده گروه را همراهی می‌کند.

در «پادری» هومن برق نورد، بهنام تشکر، سیما تیرانداز، امیرحسین رستمی، نگار عابدی، محمدرضا شیرخانلو، یاس نوروزی، مجید یاسر،ابراهیم آبادی،شهین تسلیمی و بازیگر خردسال زینب فلاحت پیشه، فریبا طالبی،ابراهیم آبادی،کریم قربانی،شهین تسلیمی،صدرالدین حجازی،آتیه جاوید،نصرت میرعظیمی،مهدی دانایی مقدم،حسین قاسمی فرد،حسام خلیل نژادی،جوادجوینده میرزا، سید جلال طباطبایی،علیرضا درویش، جهانگیر اژدری،مجید خدایی،مجتبی اکبری نژاد،محمد رضا نیلی،سعید فکری به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است:قالیشویی مشتاق تعطیل شده است . فیروز مشتاق در ایام نزدیک به نوروز به خاطر از دست نرفتن اعتبار قالیشویی و حفظ مشتریان سابق ، سعی می کند با اجاره ی یک قالیشویی دیگر ، کارش را پی بگیرد. او که با انبوهی از فرش‌های نشسته روبرو است، دردسرهای جدیدی برایش رخ می‌دهد.