کاظم بلوچی و حسین یاری همراه "برادر" راهی شمال می شوند.

کاظم بلوچی و حسین یاری همراه "برادر" راهی شمال می شوند.

تاریخ ارسال : ۳۰ / فروردین / ۱۳۹۵

مراحل تصویر برداری سریال «برادر» به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی نعمت چگینی که برای پخش در ماه

مراحل تصویر برداری سریال «برادر» به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی نعمت چگینی که برای پخش در ماه رمضان امسال توسط گروه فیلم و سریال شبکه دو در مرکز امور نمایشی سیما تولید می‌شود،این روزها در لوکیشنی واقع در بازار و دهکده المپیک پیگیری می‌شود.

نعمت چگینی تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «برادر» ؛ از اضافه شدن کاظم بلوچی  به این مجموعه تلویزیونی خبرداد و گفت: کاظم بلوچی (در نقش بهرام کلایی)  در سریال حضور دارد و  شخصیت پدر لیلا اوتادی را در سریال «برادر» بازی می کند.

بنا بر این گزارش ، تیم تولید و بازیگران سریال «برادر» پس از پایان ضبط سکانس های باقی مانده در لوکیشن‌های بازار و دهکده المپیک، راهی شمال کشور خواهد شد.

                                                          

گروه تولید طی روزهای آینده تهران را به مقصد شمال ترک خواهند کرد.

چگینی در ادامه با اشاره به برنامه ریزی برای استفاده از بازیگران حرفه ای محلی در سریال برادر گفت: "با بازیگران گیلکی نیز درباره حضور در این سریال مذاکراتی انجام شده است.

وی ادامه داد: تا به امروز گروه کاری «برادر» در تهران دهکده المپیک مستقر است و پس از آن نماهای خارجی و خیابان گرفته و راهی شمال می شویم.

 گفتنی است؛ مجموعه تلویزیونی «برادر» با نگاهی رزق و روزی حلال و سبک زندگی ایرانی اسلامی برای شب های ماه مبارک رمضان در حال آماده سازی است و به طور همزمان مراحل فنی تدوین، صداگذاری، موسیقی و ...را پشت سر می گذارد.

یکی دیگر از نکات جذاب این مجموعه تلویزیونی تیتراژ جذاب آن است. تیتراژ پایانی سریال «برادر» را احسان خواجه امیری می‌خواند و روزهای گذشته حسین یاری به تیم بازیگران سریال اضافه شده است..

 

در خلاصه داستان این سریال آمده است: حاج کاظم پهلوان مردی خیر و از تجار سرشناس برنج ایران است که با تأکید بر حمایت از تولید ملی، فقط در زمینه تجارت برنج ایرانی فعالیت می‌کند. او به همراه پسرش مسعود و دخترش مریم که یک روزنامه نگار پر جنب و جوش است، ضد واردات قاچاق برنج های تاریخ گذشته و مسموم به ایران مبارزه می‌کند. این اقدام باعث دشمنی دلالان و قاچاقچیان این تجارت با وی شده است. دشمنان با اغفال ناصر پسر دیگر او، وارد تجارت سالم حاج کاظم شده و همین امر به وقوع ماجراهایی منجر می‌شود که...

 

سریال «برادر» به تهیه‌کنندگی نعمت چگینی و نویسندگی آرش قادری برای پخش در ماه رمضان در شبکه دو سیما تولید می‌شود.  بازیگرانی چون حسین یاری، حسن پورشیرازی، پوریا پورسرخ، لیلا اوتادی، سهیلا رضوی، سوگل طهماسبی، مجید واشقانی، کاوه خداشناس، محمد رسول صفری، قدرت الله صالحی، سید مهرداد ضیایی، رضا توکلی، بهنام قربانی، مژگان بیات، علیرضا درویش زاده، امیر منصور فلاح، حسین پارسا، افسانه تهرانچی، سمیرا مهدوی شکیبا، مهرداد ایل بیگی، زهرا فراهانی تاکنون حضورشان در این پروژه قطعی شده است.