غلامرضا الماسی آخرین وضعیت سریال های شبکه سه سیما را تشریح کرد.

غلامرضا الماسی آخرین وضعیت سریال های شبکه سه سیما را تشریح کرد.

تاریخ ارسال : ۱۸ / اردیبهشت / ۱۳۹۵

غلامرضا الماسی آخرین وضعیت سریال های شبکه سه سیما را تشریح کرد.

مدیرگروه فیلم و سریال شبکه سوم سیما

غلامرضا الماسی آخرین وضعیت سریال های شبکه سه سیما را تشریح کرد.

مدیرگروه فیلم و سریال شبکه سوم سیما با اشاره به سریال هایی که در این شبکه در حال تولید هستند بیان کرد که تاکنون حدود ۱۰ قسمت از سریال «چرخِ فلک» به تهیه کنندگی مجید مولایی تصویربرداری شد.

غلامرضا الماسی مدیرگروه فیلم و سریال شبکه سوم سیما در این گفتگو با اشاره به سریال «پریا» که به کارگردانی حسین سهیلی زاده در حال تصویربرداری برای شبکه سه است، بیان کرد: حدود ۸۰ درصد از این سریال تاکنون ضبط و تصویربرداری شده است و باید بین شبکه و معاونت سیما نوعی تصمیم گرفته شود تا زمان پخش سریال مشخص شود.

وی ادامه داد: ما حدود چندی پیش سریال «ملکا» را به کارگردانی احمد امینی کلید زدیم که این اثر هم برای پخش در اواخر تابستان یا اوایل پاییز در دستور کار قرار دارد. این سریال یک ملودرام اجتماعی است که به تهیه کنندگی آرمان زرین کوب تولید می شود.

سریالی با مضمون قصاص

الماسی درباره موضوع سریال «ملکا» که پیش از این با نام «ماه و پلنگ» مطرح شده بود، عنوان کرد: داستان این سریال درباره یکی از شخصیت های داستان است که اشتباهی می کند و بعد درگیر مسایل قصاص و دیگر مشکلات آن می شود که در ادامه ماجرا اتفاقاتی رخ می دهد. همچنین این سریال سراغ مباحث اجتماعی و اقتصادی هم می رود.

الماسی در ادامه با اشاره به آخرین وضعیت تولید  سریال «چرخِ فلک» افزود: تولید این سریال به صورت موازی با دو گروه پیش می رود. مجید مولایی تهیه کنندگی و بهرام عظیم پور و عزیز الله حمیدنژاد کارگردانی آن را بر عهده دارند.

وی در باره ساختار داستانی سریال چرخ و فلک گفت: این قصه فضایی اپیزودیک دارد و شخصیت های فرعی هر قسمت در قسمت بعدی به شخصیت های اصلی تبدیل می شوند. علیرضا طالب زاده سرپرست نویسندگان این کار است و تاکنون ۱۰ قسمت از سریال ضبط شده است.

وی با اشاره جذابیت های داستانی و ساختار اثر اذعان کرد با توجه به فضای اپیزودیک داستان، علی رغم این فضای اپیزودیک از آنجایی که محور داستان مثل یک نخ تسبیح این قصه ها را به هم متصل می کند سریال توانایی جذب مخاطب را دارد.

مشروح این گفتگو از طریق خبرگزاری مهر در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.