«بیتا»؛ تازه‌ترین اپیزود سریال مناسبتی "چرخ و فلک"

«بیتا»؛ تازه‌ترین اپیزود سریال مناسبتی "چرخ و فلک"

تاریخ ارسال : ۱۹ / اردیبهشت / ۱۳۹۵

«بیتا»؛ تازه‌ترین اپیزود سریال مناسبتی "چرخ و فلک"

بیتا»؛ تازه‌ترین اپیزود  مجموعه تلویزیونی «چرخِ فلک» به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد

«بیتا»؛ تازه‌ترین اپیزود سریال مناسبتی "چرخ و فلک"

بیتا»؛ تازه‌ترین اپیزود  مجموعه تلویزیونی «چرخِ فلک» به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد و بهرام عظیم پور این روزها برای پخش در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه ۳ سیما توسط گروه فیلم و سریال این شبکه در مرکز امور نمایشی سیما در حال تصویربرداری است.

 این سریال به تهیه کنندگی مجید مولایی از تولیدات مرکز امور نمایشی سیماست که مراحل تولید خود را از اواخر سال گذشته آغاز کرد و تصویربرداری اپیزودهای باقی مانده آن همچنان ادامه دارد.

این سریال  کار مشترکی از عزیز‌الله حمیدنژاد و بهرام عظیم‌پور که هر کدام  اپیزودهای این سریال را به طور مجزا جلوی دوربین می‌برند.

«کامران»، «مینا»، «سارا» و «باران» به کارگردانی عزیز الله حمید‌نژاد و «داود» و «خالد» به کارگردانی بهرام عظیم‌پور از دیگر اپیزودهای این سریال هستند که این روز‌ها مراحل فنی خود را طی می‌کنند.

 تصویربرداری «چرخِ فلک» که برای پخش از شبکه ۳ سیما توسط گروه فیلم و سریال این شبکه در مرکز امور نمایشی سیما تولید می شود از اواخر بهمن ماه آغاز شده و با توجه به پر حجم بودن کار و پروسه سنگین تولید ، تولید آن تا ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

. این مجموعه که با قلم علیرضا طالب زاده نگاشته شده به تهیه کنندگی مجید مولایی ساخته می شود و کامبیز دارابی مجری طرح و محسن صرافی نیز به عنوان مدیر تولید این پروژه تلویزیونی حضور دارند.

محتوای این اثر در ارتباط با بحث تاثیراتی است که افراد در زندگی روی هم می گذارند و نتایج اعمال شان به خودشان برمی گردد. این پرژه در زمره تولیدات سنگین تلویزیونی است که حدود ۱۰۰ بازیگر به ایفای نقش خواهند پرداخت. و چهره های شاخص بسیاری از تلویزیون و سینما در این پروژه حضور دارند و ایفای نقش خواهند کرد.

این مجموعه تلویزیونی در ۱۴ اپیزود و ۲۸ قسمت داستان‌هایی را از طبقات مختلف اجتماعی و اقتصادی و شکل ارتباط میان مردم روایت می‌کند و مثل اغلب کارهایی که توسط طالب زاده نگارش می شود پرلوکیشن است و همه تصاویر در استان تهران ضبط خواهد شد.

عوامل اصلی مشترک این سریال اپیزودیک عبارتند از: تهیه‌کننده: مجید مولایی، نویسنده: علیرضا طالب‌زاده، مجری طرح: کامبیز دارابی، تدوین: حسین غضنفری، طراح صحنه و لباس: حسن روح‌پروری، طراح چهره‌پردازی: محمدرضا قومی، مدیرتولید: حیدر زرقومی و مشاور رسانه‌ای: هادی داداشی.

«بیتا» تازه‌ترین اپیزود سریال مناسبتی ماه رمضان تلویزیون است. تصویربرداری این اپیزود از سریال «چرخِ فلک» به تازگی در تهران آغاز شده است.

لیلا اوتادی، کامبیز دارابی، بهناز جعفری، بهرام ابراهیمی، میثم فرهومند (بازیگر نوجوان فیلم تنهای تنهای تن‌ها)، احسان امانی، مهوش صبرکن، حشمت آرمیده و اندیشه فولادوند در این اپیزود به کارگردانی بهرام عظیم‌پور بازی دارند.

 

در خلاصه داستان این اپیزود آمده: بیتا یک روز به طور اتفاقی با پسر نوجوان کارتون خوابی آشنا شده و سعی می‌کند به او کمک کند، اما در همین حین پسرک خودروی گران قیمت بیتا را به سرقت می‌برد. بیتا در صدد پیدا کردن خودروی خود بر می‌آید، اما در این اثنا اشخاصی خودرو را از چنگ پسرک در می‌آورند و.....

 

عوامل اصلی اپیزود «بیتا» عبارتند از: کارگردان: بهرام عظیم‌پور، مدیر تصویربرداری: محمد حدادی، صدابردار: محمد شیوندی، انتخاب بازیگران: مژگان خالقی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: رضا شریفی، دستیار دوم کارگردان: بهنام سلیمانی، منشی صحنه: تهمینه مرتضوی، دستیار مجری طرح: محسن صرافی، دستیار تدوین: رضا کردبچه، عکاس: علی حمیدنژاد، تصویربردار پشت صحنه: عرفان فرهادی، دستیار تولید: روح الله رهبری، امور بیمه: پرهام کریمی، مدیر تدارکات: حسین میرزامحمدی، دستیاران تصویر: سعید گودرزی، علی محمدی، تیام کیانی، سعید شاه‌محمدی، دستیار اول صحنه: مهدی ستاری، دستیار اول لباس: زهره رفیعی، مدیر صحنه: علی سلیمانی، دستیار صحنه: محدث یوسفی، مسئول لباس: نیلوفر میرزایی، دستیار صدا: محسن شیوندی، سجاد سخایی، مجریان چهره‌پردازی: هادی لطفی و نیلوفر گوهردوست، مسئول هنروران: مریم دل‌غمین، دستیار تدارکات: مهدی رهبری، همیار تدارکات: ابراهیم اکبری، میثم فرخی، فرزین مهدی‌پور، حمل و نقل: صفر بختیاری، سعید سریع‌کار، پرویز یعقوب‌نژاد، حمیدرضا عراقی، حسن خدیری، جعفر صادقلو، مجید فراهانی، علی محمدی، محسن صفی‌الهی، نیما علی‌اصغری، محمدرضا معروفی، جلیل یوسفی، سینه موبیل: وحید بیگلری، سعید عابدنیا.