«آرام می گیریم» در تهران کلید خورد.

«آرام می گیریم» در تهران کلید خورد.

تاریخ ارسال : ۲۲ / اردیبهشت / ۱۳۹۵

سریال ۴۲ قسمتی «آرام می گیریم» هفته اول اردیبشهت ماه در شهرک چشمه تهران کلید خورد.

مسعود صباح در

سریال ۴۲ قسمتی «آرام می گیریم» هفته اول اردیبشهت ماه در شهرک چشمه تهران کلید خورد.

مسعود صباح در گفتگو با رسانه ها با اعلام خبر کلید خوردن این پروژه در روزهای گذشته ، گفت: این اثر مجموعه ای پر بازیگر است که در لوکیشن های مختلفی چون تهران، خوزستان، ساوه و مناطقی در شرق و جنوب شرق کشور، تصویربرداری می شود.

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما در خصوص زمان بندی تولید و پخش این سریال افزود :این سریال برای پخش در نیمه دوم سال تولید می شود، وی در ادامه در خصوص محتوای این اثر که یک ملودرام خانوادگی تشریح کرد: این سریال به روابط، تفاوت ها و تعامل های بین نسلی، گذشت و نوع دوستی و از طرفی زیاده خواهی در بستر قصه ای با محوریت تمام اعضای یک خانواده می پردازد. خانواده ای که تنها در سایه همدلی و همگرایی اعضای آن است است که آرامش و امنیت از دست رفته، دوباره برمی گردد...

بنا به گزارش روابط عمومی مرکز امور نمایشی سیما ین سریال به تهیه کنندگی فرهاد گلی  بری پخش از شبکه دوم سیما در مرکز امور نمایشی سیما در دست تولید است و روح الله سهرابی کارگردانی  این اثر را بر عهده دارد.

سناریوی این مجموعه تلویزیونی حاصل تلاش مشترک سید مرتضی مصطفوی و همراه روح الله سهرابی، به عنوان نویسنده فیلمنامه اولیه است و توسط فریدون فرهودی و فروغ فروهیده، بازنویسی نهایی متن را به عهده داشته اند..

«آرام می گیریم» محصول گروه فیلم و سریال شبکه دو با مشارکت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس است و از بازیگران این مجموعه می توان به آتیلا پسیانی، کامران تفتی، لعیا زنگنه، ثریا قاسمی، آشا محرابی، هوشنگ توکلی، نگار عابدی، علی اوسیوند، میرطاهر مظلومی، حمید هدایتی، مونا فرجاد، مهدی سلوکی، نسرین نکیسا و .... اشاره کرد.

دیگر عوامل این سریال عبارتند از: مشاور کارگردان و بازیگردان: محمدرضا فاضلی، مدیر تصویربرداری: محمد ناصری، مدیر تولید: ایرج طایفه غلامی، طراح گریم: زهره سیه پوش، مدیر صدابرداری: امیر عاشق حسینی، طراح صحنه و لباس: رضا درگزی، آهنگساز: محمد محمدعلی، تدوین: موحد شادرو و نوید توحیدی.