حسین مهکام کشیک قلب  شب‌های قدر

حسین مهکام کشیک قلب  شب‌های قدر

تاریخ ارسال : ۲۲ / اردیبهشت / ۱۳۹۵

مینی سریال حسین مهکام برای شب‌های قدر با نام «کشیک قلب» کلید خورد

به گزارش روابط عمومی مرکز امور

مینی سریال حسین مهکام برای شب‌های قدر با نام «کشیک قلب» کلید خورد

به گزارش روابط عمومی مرکز امور نمایشی سیما مینی سریال «کشیک قلب» به کارگردانی حسین مهکام و تهیه کنندگی علی پورکیانی مقابل دوربین رفت.

این مینی سریال که اولین تجربه تلویزیونی حسین مهکام محسوب میشود قالب یک مینی سریال مناسبتی در 5 قسمت  برای پخش در شب های قدر تولید میشود.

پیش تولید این مینی سریال از چندی پیش آغاز شد و به تازگی تصویربرداری آن در تهران آغاز شده است. تدوین این مینی سریال به صورت همزمان توسط حسین غضنفری و همچنین صداگذاری توسط آرش اسحاقی انجام میشود.

در این مینی سریال محسن کیایی، رحیم نوروزی، علی استادی، لیندا کیانی، نگین معتضدی با حضور آتیلا پسیانی، کاظم هژیر آزاد و بهاره رهنما به ایفای نقش میپردازند.

در خلاصه داستان «کشیک قلب» به قلم حسین مهکام آمده است: یک پزشک جوان در بیمارستان و در شب 19 ماه مبارک رمضان با یک بیمار عجیب مواجه میشود.

حسین مهکام که پیش از این نگارش فیلمنامه های سینمایی بیست، هیچ، برف، نقش لیلی، چهارشنبه 19 اردیبهشت و پدر آن دیگری را بر عهده داشته است سال گذشته فیلم سینمایی آزادی مشروط را روانه اکران کرد.

فیلم سینمایی پدر آن دیگری در زمان اکران با تحسین منتقدان و مخاطبان مواجه شد.

علی پورکیانی نیز تاکنون تهیه کنندگی سریال بیداری و فیلم های تلویزیونی همه افتادگان، سپیده، در جستجوی خواستگار، لارستان-6:30 دقیقه بامداد را بر عهده داشته است.سایر عوامل این مینی سریال عبارتند از: مدیر تصویربرداری: سیروس عبدلی، طراح صحنه و لباس: فرامرز بادرامپور، طراح گریم: عباس عباسی، صدابردار: محمد حبیبی، مدیر تولید: حسین پورکیانی، برنامه ریز: سیدجواد حسینی، دستیار اول کارگردان: رهام مخدومی، عکاس: مهدی دلخواسته، مشاور رسانه ای : احسان عباسی.