چگینی و یک سریال «بی‌نمک»‌

چگینی و یک سریال «بی‌نمک»‌

تاریخ ارسال : ۰۸ / خرداد / ۱۳۹۵

چگینی: سریال «بی‌نمک»‌ مرحله نگارش را سپری می‌کند/ مجموعه‌ای با فضای کمدی

محسن چگینی گفت: مدتی است که نگارش

چگینی: سریال «بی‌نمک»‌ مرحله نگارش را سپری می‌کند/ مجموعه‌ای با فضای کمدی

محسن چگینی گفت: مدتی است که نگارش سریال «بی نمک» به کارگردانی علیرضا بذرافشان آغاز شده است که من نیز تهیه کنندگی آن را به عهده دارم.

وی در ادامه در خصوص میزان پیشرفت کار به خبرنگار روابط عمومی مرکز امور نمایشی سیما گفت : تا کنون مراحل نگارش به خوبی پیش می رود. و ده قسمت کامل فیلمنامه آماده و به مرکز امور نمایشی سیما ارایه شده است.

وی که بعد از سریال «شمعدونی» در حوزه تلویزیون اثری را تهیه نکرده است درباره این موضوع گفت:‌ بعد از «شمعدونی» مشغول ساخت یک اثر سینمایی با نام «خوب،بد،جلف» به کارگردانی پیمان قاسم خانی شدم.

وی در خصوص خط داستانی این اثر گفت : سریال «بی‌نمک» در یک خانواده بزرگ اتفاق می‌افتد که قهرمان اصلی آن نیز یکی از مقامات دولتی است و در فضای کمدی دچار ماجراهایی می‌شود

این سریال به نویسندگی و کارگردانی علیرضا بذرافشان و تهیه‌کنندگی محسن چگینی برای پخش از شبکه سه سیما در مرکز امور نمایشی سیما در حال نگارش است.

.چگینی که به تهیه کننده کم  حرف تلویزیون شهرت دارد تاکنون آثار موفق زیادی مانند مسافران»، «دزد و پلیس»، «چهارخونه»، «ساختمان پزشکان» و «شب‌های برره» برای رسانه ملی  در مقام تهیه‌کننده تولید کرده است.