تیم موفق پایتخت "علی البدل" را کلید زد

تیم موفق پایتخت "علی البدل" را کلید زد

تاریخ ارسال : ۰۸ / خرداد / ۱۳۹۵

پایان پیش تولید و آغاز تولید «علی‌البدل»

تهیه کننده و بازیگران مجموعه تلویزیونی «علی‌البدل» از آغاز تصویر برداری مجموعه

پایان پیش تولید و آغاز تولید «علی‌البدل»

تهیه کننده و بازیگران مجموعه تلویزیونی «علی‌البدل» از آغاز تصویر برداری مجموعه تلویزیونی «علی البدل» خبر دادند.

به گزارش روابط عمومی مرکز امور نمایشی سیما تهیه کننده این   با اعلام پایان پروسه پیش تولید مجموعه تلویزیونی «علی البدل» این سریال از کلید  خوردت این پروزه خبر داده و گفت: در تلاشیم تا آن را برای پخش در ماه مبارک رمضان آماده کنیم.

«الهام غفوری» گفت: تست گریم بازیگران اصلی انجام شده و طبق برنامه‌ریزی های انجام شده سریال هفته آینده کلید می‌خورد.

وی افزود: تعدادی از بازیگران فرعی باقی مانده‌اند که آنها هم تا زمان کلید خوردن قطعا انتخاب خواهند شد.

همچنین مهدی هاشمی که به عنوان یکی از بازیگران اصلی این مجموعه با سیروس مقدم همکاری خواهد کرد، با ابراز خرسندی از حضور در این سریال در خصوص  کیفیت سریال و تیم تولید اثر گفت:  خوشحالم که در این پروژه حضور دارم. تا این لحظه هم که دو قسمت از متن کار نوشته شده و تست گریم‌ها انجام شده، همه چیز خوب پیش رفته است. آقای مقدم به عنوان کارگردان و دوستان دیگری مثل آقایان تنابنده، مهرانفر، گروه نویسندگان این سریال، آقای نژادایمانی به عنوان طراح صحنه و لباس و همچنین مجید اسکندری به عنوان طراح گریم همگی خوب انتخاب شده‌اند و مجموعه به نحوی پیش می‌رود که گویا می‌خواهد بهترین کارش را ارائه بدهد.

همکاری آقای سیروس مقدم و محسن تنابنده همیشه حاصل خوبی داشته و در این کار هم حضورشان در کنار هم ‌فکرانشان قطعا نتیجه خوبی خواهد داشت.

بنا بر این  گزارش غفوری در پاسخ به این سوال که با مدت زمان باقی مانده می‌توانید سریال را برای پخش در ماه مبارک رمضان برسانید؟ اظهارداشت: قطعا زمان کمی در اختیار داریم و باید برنامه‌ریزی دقیق و فشرده‌ای داشته باشیم. تمام تلاش ما این است که سریال «علی البدل» را که کار نو و جدیدی به شمار می‌رود را تا آن مقطع زمانی آماده کنیم.

در خلاصه داستان «علی البدل» آمده است: من علی البدل هستم، فرعی، رزرو و جانشین عضو اصلی؛ حرف نزنم میگن مگه لالی، حرف بزنم میگن حق رای نداری. خلاصه هم هستم هم نیستم.

شایان ذکر است پیش تر رحمان سیفی آزاد رییس مرکز امور نمایشی سیما از احتمال پخش علی البدل در ایام ماه مبارک رمضان خبر داده وبد و فضل الله شریعت پناهی نیز از این اثر به عنوان گزینه اول شبکه یک سیما نام برده بود.

مهدی فخیم‌زاده، محسن تنابنده، هادی کاظمی، مهدی هاشمی، احمد مهرانفر، ناهید مسلمی، محمود جعفری، هومن حاجی عبدالهی، حسین محب اهری، مهسا باقری، هدیه آزاده و فروغ قجابگلی از جمله بازیگرانی هستند که حضورشان در این مجموعه تلوزیونی قطعی شده است.

سایر عوامل سریال «علی البدل» عبارتند از: محسن تنابنده سرپرست نویسندگان، خشایار الوند نویسنده، حسن وارسته مشاور، فرشاد گل‌سفیدی مدیر تصویربرداری، افسر نژادایمانی طراح صحنه و لباس، مجید اسکندری طراح گریم، امیر پرتوزاده مدیر صدابرداری و ... اشاره کرد.