میرباقری در قاب طلایی تلویزیون ظاهر می شود

میرباقری در قاب طلایی تلویزیون ظاهر می شود

تاریخ ارسال : ۰۸ / خرداد / ۱۳۹۵

میرباقری در قاب طلایی تلویزیون ظاهر می شود

به گزارش روابط عمومی مرکز امور نمایشی سیما داوود میرباقری پس از

میرباقری در قاب طلایی تلویزیون ظاهر می شود

به گزارش روابط عمومی مرکز امور نمایشی سیما داوود میرباقری پس از فراغت از تولید یک سریال در شبکه خانگی فعالیت خود در زمینه سریال درد رسانه ملی را از سر خواهد گرفت و ، مجموعه تلویزیونی «صوراسرافیل» را برای رسانه ملی کلید می زند.

به گزارش روابط عمومی مرکز امور نمایشی سیما ، مجموعه تلویزیونی جدید مرکز با نام موقت «صور اسرافیل» توسط امرالله  احمدجو نوشته شده و پس از با بازنویسی توسط داوود میرباقری به مرکز امور نمایشی سیما ارایه شده است.

 مقرر شده است این سریال در قالب یک مجموعه تلویزونی الف برای پخش از یکی از شبکه های سیما  پس از طی مراحل اداری در چرخه تولید قرار گیرد.

میرباقری که این روزها در تدارک تولید یک مجموعه تلویزیونی برای شبکه نمایش خانگی است قصد دارد بعد از فراغت از این مجموعه «صور اسرافیل» را برای پخش در ماه مبارک رمضان 96 در  تلویزیون کلید بزند.

 

گفتنی میرباقری پیش از این تعدادی از مجموعه های فاخر و پر ببینده رسانه ملی همچون «مختارنامه» و  سریال هایی چون «معصومیت از دست رفته»، «مسافر ری» و «امام علی» را کارگردانی کرده بود. در زمان پخش و باز پخش های بعدی با استقبال زیادی از سوی مخاطبان روبرو شد.