بازدید مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو به همراه مدیرعامل بنیاد روایت از پشت صحنه «آرام می‌گیریم»

بازدید مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو به همراه مدیرعامل بنیاد روایت از پشت صحنه «آرام می‌گیریم»

تاریخ ارسال : ۱۹ / خرداد / ۱۳۹۵

بازدید مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو از پشت صحنه «آرام می‌گیریم»

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه

بازدید مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو از پشت صحنه «آرام می‌گیریم»

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما به همراه مدیرعامل بنیاد روایت از پشت صحنه مجموعه «آرام می‌گیریم» به کارگردانی «روح الله سهرابی» دیدن کردند.

بنا بر این گزارش، «مسعود صباح» مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو، سردار جواد جباری مدیرعامل بنیاد فرهنگی روایت، محمدحسین نیرومند مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و حجت الاسلام محمد محمودی مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد فرهنگی روایت بعد از ظهر روز گذشته با حضور در لوکیشن مجموعه «آرام می‌گیریم» به کارگردانی «روح الله سهرابی» از پشت صحنه این سریال بازدید کردند.

 

بنا بر این گزارش، گروه تصویربرداری مجموعه «آرام می‌گیریم» در حال حاضر در مرکز بهزیستی واقع در میدان بهشت مشغول کار هستند.

«ایرج طایفه» مدیر تولید مجموعه «آرام می‌گیریم» در حاشیه این بازدید درباره روند تولید سریال گفت: این سریال زمستان کلید خورده و زمان کلید خوردن 12 قسمت از فیلمنامه آماده بود که با حضور آقای سرافراز مدتی برای اعمال نظرات ایشان کار بازنویسی فیلمنامه شروع و پس از آن فریدون فرهودی و فروغ فروهیده زوج نویسنده بازنویسی را انجام دادند.

وی ادامه داد: بعد از تمام شدن بازنویسی روزهای آخر 94 پروسه تولید صادر شد و بعد از طی مراحل آخر پیش تولید، سوم اردیبهشت ماه کار را کلید زدیم. در این مدت نیز مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو و رئیس مرکز امور نمایشی سیما تلاش‌های بسیاری داشتند و حمایت بی‌دریغی از مجموعه داشتند.

 

وی در ادامه توضیح داد: قصه «آرام می‌گیریم» با 15 قسمت کلید خورد و هم زمان با آن کارهای تولید هم از سر گرفته شد و مراحل انتخاب لوکیشن و انتخاب بازیگران جدید و به واقع امروز که 40 روز از کلید خوردن می‌گذرد شاید یکی از بهترین کستینگ بازیگری را داشته باشیم.. سختی تولید این اثر  هم در برنامه‌ریزی و هم در تولید اثر به وضوح خود را جلوه می‌دهد. ما به دلیل شرایط سخت تولید، مجبور هستیم که هر لوکیشینی را چند بار ورود کنیم و به طبع این اتفاق، اتفاق خوشایندی برای گروه فیلمسازی نیست البته همه دوستان از گروه کارگردانی تا سایر عوامل همکاری لازم را کرده‌اند که این سختی‌ها برای گروه فرسایشی نباشد.

طائفه در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه تا به حال 80 درصد از بازیگران اصلی سریال پر بازیگر «آرام می‌گیریم»، انتخاب شده‌اند، عنوان داشت: این بازیگران به مرور جلوی دوربین خواهند رفت. تا امروز هم آقایان آتیلا پسیانی، هوشنگ توکلی، مجید صالحی، کامران تفتی، علی اوسیوند، میرطاهر مظلومی، مهدی سلوکی، محمد فیلی، ارسلان قاسمی و داریوش فرهنگ و خانم‌ها ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، لیلا اوتادی، آشا محرابی، نگار عابدی، نسرین نکیسا، شهرزاد کمال‌زاده، مهسا هاشمی، مونا فرجاد قراردادهایشان را ثبت کرده‌اند.

 

آرام میگیریم محصول گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما است که با مشارکت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس در 42 قسمت 45 دقیقه ای در مرکز امور نمایشی سیما  برای پخش از این شبکه تولید می‌شود.

مشروح گزارش این بازدید را می توانید در خبرگزاری فارس دنبال کنید.