کشیک قلب را با وسواس سینمایی می سازم

کشیک قلب را با وسواس سینمایی می سازم

تاریخ ارسال : ۲۹ / خرداد / ۱۳۹۵

حسین مهکام کارگردان: "کشیک قلب" را با وسواس سینمایی می سازم

حسین مهکام کارگردان سریال «کشیک قلب» که ویژه

حسین مهکام کارگردان: "کشیک قلب" را با وسواس سینمایی می سازم

حسین مهکام کارگردان سریال «کشیک قلب» که ویژه شب های قدر از شبکه اول سیما روی آنتن می رود به خبرنگار مهر اینگونه گفت: در گفتگویی که پیش از این با رسانه شما داشتم به نقل از من آمده است که با مدیوم تلویزیون آشتی نیستم در حالیکه آنچه مدنظر من بوده این است که با مدیوم تلویزیون به لحاظ کارگردانی آشنایی کافی نداشتم آنهم بدین معنا که پیش از این در عرصه تجربه کارگردانی سریال نداشته ام وگرنه همواره به عنوان یک مخاطب با تلویزیون همراه بوده ام.

 

وی افزود: اگر من با تلویزیون آشتی نبودم دعوت مهربانانه این دوستان را برای همکاری در ساخت سریال نمی پذیرفتم. ارزش تلویزیون به اندازه سینما برای من مهم و جدی است و همانطور که پیش از این هم در گفتگو با خبرگزاری مهر تاکید کردم فیلم من و همه عوامل به دنبال این هستیم که اثری از لحاظ کیفیت بالا و گویی در قالب اثر سینمایی ۲۵۰ دقیقه ای بسازیم که به فراخور کنداکتور تلویزیون به ۵ قسمت تقسیم می شود.

 

مهکام با تشکر از همراهی و اعتماد رحمان سیفی آزاد رییس مرکز امور نمایشی سیما و علی پورکیانی تهیه کننده سریال «کشیک قلب» بیان کرد: آقایان سیفی آزاد و پورکیانی هر دو از دوستان قدیمی بنده هستند و با همراهی آنها این فرصت گرانقدر برای من فراهم آمده که با مخاطب میلیونی تلویزیون مواجه شوم و ویژگی کار در تلویزیون این است که شما در لحظه با مخاطب انبوه مواجه می شود و این فرصتی گرانقدر برای من به عنوان کارگردان است. در سینما هم این مواجهه با مخاطب وجود دارد ولی تفاوتش این است که سرعت این مواجهه متفاوت است و مخاطب با فاصله قابل توجهی با اثر سینمایی روی پرده یا در شبکه نمایش خانگی رو به رو می شود.

 

کارگردان سریال «کشیک قلب» افزود: خوشحالم که این این فرصت پیش آمده تا تجربه کار در تلویزیون و مواجهه با مخاطب میلیونی آن را داشته باشم و در مصاحبه قبلی هم به دلیل اینکه حین فیلمبرداری بودیم شاید برخی مفاهیم به خوبی منعکس نشده است.