روح الله سهرابى، مجید صالحی را به بازی می گیرد.

روح الله سهرابى، مجید صالحی را به بازی می گیرد.

تاریخ ارسال : ۱۴ / تير / ۱۳۹۵

جذب بازیگر جدید در  مجموعه تلویزیونی «آرام می گيريم»

روح الله سهرابى، مجید صالحی را به بازی می گیرد.

جذب بازیگر جدید در  مجموعه تلویزیونی «آرام می گيريم»

روح الله سهرابى، مجید صالحی را به بازی می گیرد.

بینندگان تلویزیون مجید صالحی را به عنوان چهره ای موفق در حوزه  آثار طنز و کمدی می شناسند. مجید صالحی که تجربه طولانی و موفق حضور در سریال های تلویزیونی را دارد، این روزها پس از گفتگو با روح الله سهرابی و فرهاد گلی ، در معرض ازمونی جدید قرار گرفته است.

مجید صالحی که این روزها به عنوان جدیدترین عضو تیم تولید سریال "آرام می گیریم" به این تیم پیوسته است، با پذیرفتن ایفای نقش یک کاراکتر جدی، تجربه جدید را رقم می زند.

وی در «آرام می گيريم» ایفاگر نقش مسعود ؛ فردی با شخصیتی دوگانه است که در روند داستان ضمن تاثیرگذاری در جریان کلی قصه به مرور متاثر از دیگر شخصیت های پیرامون خود، مسیر تازه ای در زندگی  وی پدیدار می شود.

آشا محرابی نیز در این سریال نقش همسر مسعود را دارد که درگیر گرفتاری های همسرش می شود.

این سریال اولین تجربه همکاری مشترک  صالحی و محرابی نیز هست و این روزها گروه تولید در شمال غرب تهران مشغول تصویربرداری صحنه های مربوط به این خانواده هستند.

سریال آرام میگیریم به کارگردانی روح الله سهرابی اواخر  زمستان سال 94کلید خورده است .در  زمان کلید خوردن پروژه  15 قسمت از فیلمنامه به صورت کامل آماده بود و پس از ان مدتی برای اعمال نظرات اصلاحی کار بازنویسی فیلمنامه شروع و پس از آن فریدون فرهودی و فروغ فروهیده زوج نویسنده بازنویسی را انجام دادند.

پس از تمام شدن بازنویسی متن؛ روزهای آخر سال 94 مجوز آغاز پروسه تولید صادر شد و بعد از طی مراحل آخر پیش تولید، سوم اردیبهشت ماه کار تصویر برداری این پروژه به صورت رسمی کلید خورد.

آقایان آتیلا پسیانی، هوشنگ توکلی، مجید صالحی، کامران تفتی، علی اوسیوند، میرطاهر مظلومی، مهدی سلوکی، محمد فیلی، ارسلان قاسمی و داریوش فرهنگ و خانم‌ها ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، لیلا اوتادی، آشا محرابی، نگار عابدی، نسرین نکیسا، شهرزاد کمال‌زاده، مهسا هاشمی، مونا فرجاد از بازیگران این پروزه هستند

آرام میگیریم محصول گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما است که با مشارکت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس در 42 قسمت 45 دقیقه ای در مرکز امور نمایشی سیما  برای پخش از این شبکه تولید می‌شود.

گروه تصویربرداری مجموعه «آرام می‌گیریم» در حال حاضر در مرکز بهزیستی واقع در میدان بهشت مشغول کار هستند.