برق‌نورد: بیشترین مخاطبان را سریال‌های رمضانی دارند

برق‌نورد: بیشترین مخاطبان را سریال‌های رمضانی دارند

تاریخ ارسال : ۱۴ / تير / ۱۳۹۵

برق‌نورد: بیشترین مخاطبان را سریال‌های رمضانی دارند.

بازیگر سریال «پادری» گفت: مردم در ماه رمضان بیشتر از سایر زمان‌های

برق‌نورد: بیشترین مخاطبان را سریال‌های رمضانی دارند.

بازیگر سریال «پادری» گفت: مردم در ماه رمضان بیشتر از سایر زمان‌های سال و مناسبت‌ها پای تلویزیون می‌نشینند و سریال‌ها را دنبال می‌کنند.

«هومن برق‌نورد» بازیگر نقش «فیروز» در سریال «پادری» با اشاره به میزان موفقیت  سریال «پادری» در جذب استقبال مخاطبان  گفت: معتقدم باید مدتی از پخش سریال بگذرد، تا بتوان از میزان استقبال مخاطب مطلع شد و باید مخاطبان سریال را تماشا کنند و بعد نظر قطعی دهند.

وی ادامه داد:‌ به هر حال مردم در ماه رمضان بیشتر از سایر زمان‌های سال و مناسبت‌ها پای تلویزیون می‌نشینند و سریال‌ها را دنبال می‌کنند و مناسبت رمضان از بهترین مناسبت‌هایی است که مخاطبان سریال‌ها را می‌بینند.

 

بازیگر سریال «ساختمان پزشکان» با اشاره به استفاده از تکه کلام‌ها در این سریال نیز بیان داشت: بیشتر تکه کلام‌هایمان در «پادری» همان تکه کلام‌های «دودکش» است، با این تغییر که تعدادی تکه کلام نیز به شخصیت‌ها اضافه کردیم که در متن نیامده بود و خودمان به نویسنده و کارگردان پیشنهاد دادیم.

بداهه گویی در " پادری"

برق‌نورد افزود: در بازیگری و حضور در آثار مختلف، برخی اوقات کارگردان به بازیگرش اعتماد دارد و دستش را برای بداهه پردازی باز می‌گذارد. برای ما در «پادری» هم همینطور بود. در «دودکش» آنقدر متن‌مان کامل بود که احتیاجی به بداهه پردازی نداشتیم، اما در «پادری» با توجه به اینکه نویسنده تغییر کرده بود، آقای لطیفی به ما اجازه می‌داد تا در تمرین و دورخوانی‌ها نکاتی را در قالب بداهه و تکه کلام‌ پیشنهاد دهیم و اگر موافقت می‌شد می‌توانستیم از آنها استفاده کنیم.

 

وی درباره قصه «پادری» نیز گفت: قصه ما چالشی است و در آن خانواده‌ها به دردسر می‌افتند، بر همین اساس هیچگاه «دودکش» را سریال طنز نمی‌دانم. معتقدم «دزد و پلیس» و «ساختمان پزشکان» در دسته بندی سریال‌های طنز قرار دارند. در «دودکش» موقعیت‌های طنز وجود دارد که اگر یک صدم از این دردسرها و به عبارتی بدبختی‌ها در زندگی روزمره‌ برای هر یک از ما اتفاق بیفتد، به سرعت کم می‌آوریم و می‌بُریم. اما در هر صورت به هر طریقی که بخواهیم نشان دهیم، تلاش برای نجات از گرفتاری‌ها خنده‌دار خواهد شد.

این بازیگر با اشاره به خاطره‌ای در مواجهه با مردم در خیابان‌ها گفت: روزی در خیابان راه می‌رفتم که آقایی به من گفت: مادرم از گردن به پایین فلج است و فقط زمانیکه تو را می‌بیند می‌خندد. من نیز به خودم گفتم هیچ اشکالی ندارد و همه سختی‌ها را به خاطر لبخند آن یک نفر تحمل می‌کنم! همچنین زمانیکه استقبال و برخورد گرم و صمیمی فردی در اوج گرمای تیر و مرداد و حین کار کردن با قیر  مرا به وجد می‌آورد واقعا دلگرم می‌شوم. بهتر است بگویم اگر تا الان در تلویزیون مانده‌ام به خاطر همین‌ها است. در هر حال ارادتمند تلویزیون هستم که این موقعیت را در اختیارم قرار داده است.

گفتنی است سریال «پادری» به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه کنندگی سید محمود رضوی در مرکز امور نمایشی سیما تولید شده و هر شب ساعت 22:15 از شبکه یک سیما بروی آنتن می‌رود.

مشروح این گفتگو در صفحه رادیو تلویزیون خبرگزاری فارس در دسترس مخاطبان خواهد بود.