پژمان بازغی، «یکتا» در سعادت آباد

پژمان بازغی، «یکتا» در سعادت آباد

تاریخ ارسال : ۱۴ / تير / ۱۳۹۵

پژمان بازغی و «یکتا» در سعادت آباد

به گزارش روابط عمومی مرکز امور نمایشی سیما سریال «یکتا» به کارگردانی

پژمان بازغی و «یکتا» در سعادت آباد

به گزارش روابط عمومی مرکز امور نمایشی سیما سریال «یکتا» به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی بهروز مفید در سعادت آباد کلید خورد.

بهرنگ علوی اولین بازیگری بود که با حضور در مقابل  دوربین حاضر شد و با ضبط این پلان سریال یکتا  رسما در منطقه سعادت آباد کلید خورد.

پیشتر از این «بهروز مفید» تهیه کننده سریال «یکتا» در گفتگو با روابط عمومی مرکز امور نمایشی سیما گفته بود:‌ سام درخشانی و لیلا زارع از اولین بازیگرانی هستند که به لیست بازیگران «یکتا» اضافه شدند که از نقش‌های اصلی این سریال نیز هستند.

برنامه ریزی های اولیه برای اغاز تصویر برداری این سریال در نیمه  پایانی خرداد ماه انجام شده و سرانجام با طی مراحل پیش تولید و هماهنگی، مراحل تصویربرداری و تولید این سریال روز گذشته به صورت رسمی آغاز شد.

مفید همچنان افزود: اغلب لوکیشن‌هایمان در تهران هستند، اما حدود 5 درصد از لوکیشن‌ها در شهرستان است.

مجموعه تلویزیونی " یکتا" که  با حضور سام درخشانی، شبنم قلی‌خانی و لیلا زارع رسانه ای شده بود اما پس از مدتی اعلام شد برای لیلا زارع جایگزین درنظر گرفته شود و همین امر جابه جایی در نقش ها را به وجود آورد به این ترتیب که با اضافه شدن آشا محرابی به سریال، این بازیگر نقش قبلی را که قلیخانی برعهده داشت، ایفا خواهد کرد و شبنم قلی‌خانی نقش لیلا زارع را بازی می کند.

 

سریال «یکتا» به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما در مرکز امور نمایشی سیما تولید می شود و بهرنگ علوی اولین بازیگری بود که جلوی دوربین رفت. علی دادرس و آزیتا ایرایی نویسندگان این مجموعه ملودرام ۲۶ قسمتی هستند.

«یکتا» با محوریت موضوع همدلی و ایثار در یک خانواده ایرانی به نقش مهم و تاثیرگذار زن در سرپرستی و تربیت فرزند بعد از فوت همسر و دفاع از حقوق و کیان خانواده در این شرایط می ‌پردازد.

ازیگران سریال «یکتا» عبارتند از: سام درخشانی، شبنم قلی خانی، آشا محرابی، بهرنگ علوی، سیامک اطلسی، الهه حصاری، بهرام ابراهیمی، شیرین اسماعیلی، مزدک رستمی، طوفان مهردادیان، مجتبی طباطبایی و پژمان بازغی. دیگر عوامل این مجموعه تلویزیونی عبارتند از: کارگردان: شهرام شاه حسینی، مدیر تصویربرداری: علیرضا رنجبران، صدابردار: یاسر رمضانی، مدیرتولید: علی خلیلی، طراح گریم: شهرام خلج، طراح صحنه: سعید اسدی، طراح لباس: نازنین توسلی، مدیربرنامه ریزی: هاشم علی اکبری، دستیار اول کارگردان: امین محمودی، مدیر تدارکات: سید مسعود مهدوی، عکاس: امیر صالحی و… .

در نظر است این سریال ابتدای نیمه دوم سال جاری  آنتن شبکه دو سیما برود.