علی البدل با حضور دو بازیگر جدید به نیمه راه رسید

علی البدل با حضور دو بازیگر جدید به نیمه راه رسید

تاریخ ارسال : ۱۴ / تير / ۱۳۹۵

علی البدل با حضور دو بازیگر جدید به نیمه راه رسید

تصویربرداری حدود نیمی از   سریال «علی البدل» به

علی البدل با حضور دو بازیگر جدید به نیمه راه رسید

تصویربرداری حدود نیمی از   سریال «علی البدل» به کارگردانی سیروس مقدم  انجام شده و بنا به گفته تهیه کننده اثر،  کار تدوین و صداگذاری به صورت همزمان ادامه دارد.

الهام غفوری تهیه کننده سریال با اعلام این خبر به رسانه ها گفت: در ادامه فرایند تولید این سریال دو بازیگر جدید یعنی خانم سیما خضرآبادی و آقای علی استادی به این مجموعه اضافه شدند و این روزها در خانه خان ها و محوطه روستا، گروه مشغول به کار هستند و پیش بینی می شود پس از چند روز کار مجدداً با تغییر لوکیشن به روستای ورکانه و روستای شورین بازگردیم.

گفتنی است مجموعه تلویزیونی «علی البدل» به کارگردانی سیروس مقدم که در گمانه زنی های ابتدایی جزو گزینه های رمضانی معاونت سیما بوده،  همچنان در روستای ورکانه، روستای اشتران، لوکیشن خانه خان ها، حمام، کوچه باغ ها و منازل قدیمی روستا تصویربرداری می شود.

 

بنا بر این گزارش کار  تدوین سریال به صورت موازی به صورت مشترک توسط خشایار موحدیان و سعید سیاح همزمان با تصویربرداری آغاز شده و سیدمحمودرضا موسوی نژاد کار صداگذاری پروژه را انجام می دهد.

غفوری در ادامه اذعان کرد:  تا امروز حدود چهل درصد کار پیشرفته داشته است و تمام بازیگران اصلی جلوی دوربین رفته اند و سیما خضرآبادی نیز با نقشی متفاوت از اواخر قسمت دوم به قصه اضافه می شود و البته بر اساس فیلمنامه ممکن است بازیگران دیگری به ما بپیوندند.

سریال «علی البدل» در حوالی شهر همدان تولید می شود و روایت قصه در ناکجاآبادی اتفاق می افتد. در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: من «علی البدل» هستم. فرعی، رزرو و جانشین عضو اصلی، حرف نزنم می گویند لالی حرف بزنم می گویند حق رای نداری. خلاصه هم هستم، هم نیستم.

 بازیگران این سریال عبارتند از مهدی هاشمی، مهدی فخیم زاده، احمد مهرانفر، حسین محب اهری، هادی کاظمی، هومن حاج عبدالهی، محمود جعفری، عزت الله رمضانی فر، بهرام افشاری، فروغ قجابگلی، هدیه آزاده، مهسا باقری، فرشته گلچین، آرزو نبوت، میثم چگینی و محسن تنابنده.

دیگر عوامل هم عبارتند از طراح و سرپرست فیلمنامه: محسن تنابنده، نویسنده: خشایار الوند، مشاور فیلمنامه: حسن وارسته، مشاور کارگردان و بازیگردان: محسن تنابنده، مدیرتولید: محمود اتحادی، مدیر تصویربرداری: فرشاد گل سفیدی، طراح صحنه و لباس: اصغر نژادایمانی، طراح گریم: مجید اسکندری، مدیر صدابرداری: امیر پرتوزاده، عکاس: محمد فوقانی، مشاور رسانه ای: مجتبی احمدی، مدیر تدارکات: آرش صالحی، مدیر برنامه ریزی: فهیمه کمالی، منشی صحنه: آسیه معصومی.