بازگشت " بچه مهندس به تلویزیون"

بازگشت " بچه مهندس به تلویزیون"

تاریخ ارسال : ۰۸ / دى / ۱۳۹۷

 

فصل دوم سریال " بچه مهندس" از شبکه دوم سیما پخش می شود

 

فصل دوم سریال " بچه مهندس" از شبکه دوم سیما پخش می شود

گفتنی است؛فیلمنامه این مجموعه حول زندگی شخصیتی به نام «جواد جوادی» می‌چرخد که بیننده از کمی بعد از تولدش با او و فراز و فرود‌های زندگیش در یک مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست و در کنار آدم‌هایی با قصه‌های مختلف همراه می‌شود و قرار است ادامه زندگی جواد در دوره نوجوانی و جوانی را در فصل‌های دوم و سوم این مجموعه به تماشا بنشیند.

در فصل دوم «بچه مهندس» به تناسب افزایش سن «جواد» افراد مختلف و به تبع آن لوکیشن‌های این مجموعه افزایش می یابند. مثلا در بخش‌هایی از سریال جواد به دنبال کار است بنابراین با شخصیت‌های مختلفی آشنا می‌شود که همین امر باعث شده بازیگران جدیدی به این مجموعه اضافه شوند.

افزون بر این فاز دو «بچه مهندس» گریزی به داستان مادر گمشده «جواد» و داستان‌های حول محور والدینش می زند.مانی رحمانی شخصیت نوجوانی «جواد» را بازی می‌کند که در کودکی «یونا تدین» در این نقش ظاهر شده بود.

بازیگران جدیدی که به فاز دوم این مجموعه اضافه شده اند می‌توان به مانی رحمانی، سیما تیرانداز، علی اوسیوند، مریم کاویانی و ... اشاره کرد. همچنین پرویز پورحسینی، سوگل طهماسبی، اندیشه فولادوند، بهناز جعفری، عباس جمشیدی فر، سیاوش چراغی پور، هادی همت، فرزین محدث، بهاره رهنما، افشین نخعی، حمید شریف زاده، سلمان فرخنده، کریم اکبری مبارکه و ... نیز از فصل قبل حضور خواهند داشت.

این سریال هر شب ساعت 30/21 به روی آنتن شبکه دو می رود.

بخشی از عوامل این مجموعه عبارتند از تهیه کننده: سعید سعدی، کارگردان: علی غفاری، نویسنده: سجاد ابوالحسنی، مدیرتصویربرداری: رضا شیخی، مدیر برنامه ریزی: سعیدنقدزاده، طراح صحنه: حمید شهیری، طراح لباس: مژگان عیوضی، طراح چهره پردازی:محسن بابایی، مدیر صدابرداری: رضا تهرانی، سرپرست گروه کارگردانی: محمد جواد کاسه ساز، تدوین: ناصر فخری، دستیار یک کارگردان: محمدجواد سعدی، مدیرتولید: جواد سلیمانی، مدیرتدارکات: مهدی بهری، عکاس: امین مرادی راد، منشی صحنه: فهیمه مرتضوی، گروه کارگردانی: فرزانه نصری، مارال شکری دستیاربرنامه ریز: سارا رضایی.