پیش‌تولید «تک‌سواران» شروع شد

پیش‌تولید «تک‌سواران» شروع شد

تاریخ ارسال : ۰۹ / بهمن / ۱۳۹۷

پیش‌تولید سریال «تک‌سواران» به کارگردانی بهرام عظیم‌پور و تهیه‌کنندگی سید علیرضا سبط احمدی با بازنویسی

پیش‌تولید سریال «تک‌سواران» به کارگردانی بهرام عظیم‌پور و تهیه‌کنندگی سید علیرضا سبط احمدی با بازنویسی فیلم‌نامه آغاز شد.

به گزارش سیما فیلم؛ سید علیرضا سبط احمدی تهیه‌کننده که از دو ماه پیش تهیه‌کنندگی این سریال را برعهده‌گرفته، گفت: زمانی که تهیه‌کنندگی «تک‌سواران» به من واگذار شد فیلم‌نامه کار نهایی شده بود و اکنون نوشین پیر حیاتی نویسنده این کار مشغول بازنویسی نهایی متن است.

او ادامه داد: در فیلم‌نامه اولیه بخش‌های از کار در تهران، شمال و مناطق مرزی غرب کشور می‌گذشت که نیاز به بازنویسی داشت و در فیلم‌نامه نهایی قرار شد تمام داستان در منطقه لرستان و مناطق مرزی غرب کشور بگذرد.

این تهیه‌کننده خبر از شروع پیش‌تولید این کار داد و افزود: با بازیگران مختلفی برای بازی در این مجموعه مذاکره داشتیم که هنوز با هیچ‌کدام قرارداد منعقد نکردیم و تاکنون تنها حضور بهرام عظیم‌پور به‌عنوان کارگردان در این سریال مشخص‌شده است.

سبط احمدی پیش‌تولید این کار را نیازمند حداقل دوماه زمان دانست و گفت: مقدمات ساخت دکور و لوکیشن را شروع کردیم زیرا کار در شهرستان‌ها زمان‌بر است و تا پایان سال طول می‌کشد. در نظر داریم تا پس از تعطیلات نوروز تصویربرداری «تک‌سواران» را شروع کنیم.

سریال «تک‌سواران» کاری به سفارش مرکز سیما فیلم است که با محوری اجتماعی داستان مقاومت مردم عشایرمرز نشین در برابر تحرکات دشمن بعثی و خائنین به کشور در پیش و هنگام جنگ تحمیلی را روایت می‌کند و با شروع جنگ تحمیلی داستان آغاز می‌شود.