"محکومین 21" به پایان رسید

"محکومین 21" به پایان رسید

تاریخ ارسال : ۲۴ / بهمن / ۱۳۹۷

تصویربرداری اپیزود بیستم و یکم از فصل دوم «محکومین» به نام «هادی» با بازی بازیگرانی

تصویربرداری اپیزود بیستم و یکم از فصل دوم «محکومین» به نام «هادی» با بازی بازیگرانی چون ایرج راد و سعید امیرسلیمانی به اتمام رسید و اپیزود بیست و دوم این مجموعه 40 قسمتی به نام «متولد هفتم ماه مهر» کلید خورد.

 به گزارش سیما فیلم؛ درجدیدترین اپیزود از فصل دوم مجموعه «محکومین» که در شهرک غرب در حال فیلمبرداریست علیرضا جعفری و شیوا خسرومهر به ایفای نقش می پردازند.

در هر اپیزود از از فصل دوم محکومین به تهیه کنندگی بهروز مفید و کارگردانی سید جمال سیدحاتمی داستانی مستقل روایت می شود اما محور اصلی آن مجازات جایگزین حبس، خانواده و بحران طلاق است.

مجید اسماعیلی پارسا و امیرمحمد عبدی کار نگارش فیلمنامه این مجموعه را بر عهده دارند. تهیه کننده فصل دوم محکومین پیش بینی می کند در صورت پیش رفتن بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته این مجموعه پاییز ۹۸ در کنداکتور شبکه یک سیما قرار گیرد.

نازنین فراهانی، کوروش تهامی، بیتا سحرخیز، نگار عابدی، شهره لرستانی، بیژن بنفشه خواه، حسین محب اهری، بهراد خرازی، مهری آل آقا، مهدی صباغی، علیرضا استادی، محمود جعفری، مریم بوبانی، رابعه مدنی، افسانه ناصری، مهرداد ضیایی، شیرین اسماعیلی، کاوه آهنگر، الهام طهموری و آتیه جاوید، مزدک رستمی، حشمت آرمیده، سامان ارسطو، مهران رجبی، سینا رازانی، لاله صبوری، مهسا هاشمی، بهاره رهنما، مینا جعفرزاده، کیمیا حسینی، رها عربگری، سپند امیرسلیمانی، شهین تسلیمی، اصغر سمسارزاده، ایرج راد، سعید امیرسلیمانی، علیرضا جعفری، شیوا خسرومهر و ... از جمله بازیگرانی هستند که در برخی از اپیزودهای این مجموعه مقابل دوربین سید جمال حاتمی قرار گرفته اند.