"شش قهرمان و نصفی" وارد مهیج ترین مرحله تولید شد

"شش قهرمان و نصفی" وارد مهیج ترین مرحله تولید شد

تاریخ ارسال : ۰۴ / اسفند / ۱۳۹۷

تولید و تصویربرداری مجموعه طنز "شش قهرمان و نصفی" با آغاز ضبط سکانس های رزمی و اکشن،

تولید و تصویربرداری مجموعه طنز "شش قهرمان و نصفی" با آغاز ضبط سکانس های رزمی و اکشن، وارد جذاب ترین و مهیج ترین مرحله شد.

به گزارش سیمافیلم، این مجموعه طنز که مدتی است تولید آن آغاز شده و هم اکنون در شمال کشور در حال ضبط است، وارد فاز رزمی ورزشی (اکشن) خود شده است.

امیرکیان عبدی و ایمان امیری از بازیگران نوجوان این سریال هستند که در این مجموعه طنز، هنرهای رزمی خود را به نمایش میگذارند و در جریان موضوع اصلی سریال، نوجوانان را به یادگیری فنون ورزشی  تشویق می کنند.

 محور این سریال حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی و تشویق خانواده ها به حمایت از کارگر ایرانی است.

اکبر عبدی، شهرام قائدی، بیژن بنفشه خواه، بهاره رهنما، ارژنگ امیرفضلی، رؤیا میر علمی، نادر سلیمانی، رامین ناصر نصیر، امیر غفار منش، حامد هایدی، حسین رفیعی، ساناز سماواتی، عباس محبوب، علیرضا درویش، حامد آهنگی، مرتضی زارع، نفيسه روشن، ناديا فرحي و علي عبدالشاهی نیز از جمله بازیگران این مجموعه طنز هستند. 

امیرکیان عبدی،محمد شاکری، ایمان امیری،پارسیا شکوری،یاس نوروزی،مانلی قناعت هم از بازیگران خردسال و نوجوان این سریال هستند.

شش قهرمان و نصفی با کارگردانی حسین قناعت مراحل میانی تولید را می گذراند و در آینده نزدیک آماده پخش از رسانه ملی خواهد شد.

تهيه كنند گي شش قهرمان و نصفی را پرويز اميري برعهده دارد و دیگر عوامل این سریال تلویزیونی هاشم علي اكبري مدیرتولید، مدير تصوير برداري حميد رحيم زاده، محمد مختاري مدیرصدابرداری،طراح صحنه و لباس شيرين بوريايي، طراح گريم منيژه حاتم آبادي، تدوين احسان شيباني، جلوه هاي ويژه بصري سعيد تاري وردي، طراح صحنه هاي اكشن حامد هايدي، مدير تداركات رضا سبحاني و برنامه ريز پيام حنفي، دستیار اول کارگردان سعید جلیلی و منشي صحنه  ماه گل كرامتي هستند.