همراز اکبری: با لطف خدا بازیگر شدم

همراز اکبری: با لطف خدا بازیگر شدم

تاریخ ارسال : ۰۵ / اسفند / ۱۳۹۷

همراز اکبری تاکید دارد که با لطف خداوند و حمایت‌های مردم عزیز سه سال است

همراز اکبری تاکید دارد که با لطف خداوند و حمایت‌های مردم عزیز سه سال است که بازیگری در تئاتر، تلویزیون و سینما را تجربه می‌کند.

همراز اکبری بازیگر هشت‌ساله سریال «حکایت‌های کمال» که نقش طوبی خواهر کوچک کمال را دارد در ارتباط با بازی در این مجموعه تلویزیونی گفت: من از شش‌سالگی بازیگری را شروع کردم و تا امروز در سریال «عاشقانه»، فیلم سینمایی«شکلاتی» و «در میان امواج»،سریال «محکومین» که همگی از فیلم و سریال‌های پرطرفدار هستند بازی داشتم. البته در طول این سه سال در تئاتر هم‌بازی کردم.

وی که در سریال «حکایت‌های کمال» در لوکیشنی قدیمی و خانه‌ای در دهه 40 بازی دارد در مورد بازی در این فضای قدیمی بیان کرد: موقعه ای که به این لوکیشن می‌آیم یاد دورانی می‌افتم که مادربزرگم تعریف می‌کرد و زمانی که از سرکار برمی‌گردم برایشان از این فضا تعریف می‌کنم.

اکبری گفت: تا امروز مصاحبه‌های زیادی با من شده و در همه آن‌ها گفتم و همیشه می گویم که اگر امروز بازیگر شدم فقط به لطف خدا است که گذاشت در این حرفه با حمایت پدر، مادر و خواهر عزیزم حاضر شوم. همه‌ی خانواده مرا پشتیبانی کردند تا امروز توانسته ام نقش «طوبی» دراین سریال باشم.

این بازیگر هشت‌ساله ادامه داد: ما بازیگران اگر اینجا هستیم به خاطر لطف و نگاه مهربان مردم عزیز است. همه بازیگران را دوست دارم و با خیلی‌ها از آنها تا امروز بازی کردم. هرکدام اخلاق متفاوتی دارند اما همه در قلب من جادارند. چون خیلی مهربان هستند.

اکبری تأکید کرد: در مصاحبه با  بهنوش بختیاری هم گفتم که نمی‌خواهم در آینده شبیه دیگر بازیگران باشم بلکه دوست دارم خودم باشم. البته با سوپراستارها و اساتید زیادی کارکردم و نمی‌توانم بگویم از بازی کدام خوشم می‌آید چون همه را دوست دارم.

وی سبک بازیگری‌اش را بر اساس فیلم‌نامه دانست و افزود: برایم فرقی نمی‌کند در چه ژانری بازی کنم چون دوست دارم همه نقش‌ها و کارها را امتحان کنم. از آقای صلح میرزایی کارگردان «حکایت‌های کمال» تشکر می‌کنم چون قلبشان پر از مهر و امید است و همه گروه این سریال دوست داشتنی هستند.