سه بازیگر «بوی باران» هنوز مقابل دوربین هستند

سه بازیگر «بوی باران» هنوز مقابل دوربین هستند

تاریخ ارسال : ۱۴ / مرداد / ۱۳۹۸

تصویربرداری سریال «بوی باران» در حالی روزهای پایانی خود را پشت سر می‌گذارد که بازی

تصویربرداری سریال «بوی باران» در حالی روزهای پایانی خود را پشت سر می‌گذارد که بازی تمام بازیگران اصلی به جز چند نفر به اتمام رسیده است.

 

به گزارش سیمافیلم ، به گفته مجتبی وحیدی دستیار تهیه کننده مجموعه «بوی باران»، به غیر از سیدمهرداد ضیایی (در نقش بازرس پرونده)، حمیرا ریاضی (در نقش وکیل مدافع) و بهزاد داوری(مامور)، کار سایر بازیگران این پروژه به اتمام رسیده است.

 

وی با اشاره به سختی کار تصویربرداری در روزهای پایانی، یادآور شد: کار همزمان در چند تیم در حال پیگیری است بطوری که تقریبا می توان گفت ۲۴ ساعته در تلاشیم و مدتی است شب کار هستیم و بازیگران تا صبح درگیر فیلمبرداری هستند.

 

وحیدی تصریح کرد: شبانه روز در لوکیشن های متفاوتی هستیم هم خیابانی و هم دادسرا و امیدوارم تا پایان همین هفته با ضبط سکانس های پایانی، تصویربرداری این پروژه سنگین به اتمام برسد.

 

وی در پایان اظهار کرد: از آنجایی که سریال «بوی باران» در حال پخش است، برای رسیدن کار به آنتن، تدوین، صداگذاری، موسیقی، جلوه های ویژه و اصلاح رنگ همزمان با تصویربرداری با تلاش همه دوستان در این پروژه در حال انجام است.

 

در خلاصه داستان سریال «بوی باران» آمده است: فرشته در شب عروسی اش به قتل می‌رسد. نامزد سابق فرشته، جوانی به نام پیمان است که طبق شواهد و مدارک، متهم به قتل است و دستگیر می‌شود. پس از برگزاری مراسم چهلم فرشته، دختر جوانی به نام ترانه …

 

مجموعه تلویزیونی ۷۵ قسمتی «بوی باران» به تهیه کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان و کارگردانی محمود معظمی کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که این شب ها حوالی ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن می رود.