آغاز تصویربرداری فصل دوم سریال «نفوذ»

آغاز تصویربرداری فصل دوم سریال «نفوذ»

تاریخ ارسال : ۰۶ / مهر / ۱۳۹۸

تصویربرداری فصل دوم سریال «نفوذ» به کارگردانی جواد شمقدری از پنجشنبه ۴ مهرماه آغاز شد.

 

به گزارش سیمافیلم

تصویربرداری فصل دوم سریال «نفوذ» به کارگردانی جواد شمقدری از پنجشنبه ۴ مهرماه آغاز شد.

 

به گزارش سیمافیلم ،محسن علی‌اکبری تهیه‌کننده سریال «نفوذ» در خصوص آغاز تولید فصل دوم این سریال گفت: تصویربرداری فصل دوم سریال «نفوذ» پنجشنبه با ضبط سکانس‌هایی در قطار و راه آهن آغاز و با همکاری راه آهن تهران چند واگن قدیمی مربوط به دهه ۵۰ در اختیارمان گذاشته شده است و پیش‌بینی می‌کنیم در قطار چهار روز کار به طول بیانجامد.

 

وی بیان کرد: در ادامه بخشی از کار را در پارک ملی خجیر هستیم و بعد از خجیر راهی پادگان لشکر ۱۶ زرهی قزوین خواهیم شد تا در قزوین صحنه‌های مربوط به مریوان را تصویربرداری کنیم. سپس راهی شمال کشور می‌شویم که دکورهای مربوط به سایت کبکان در آنجا ساخته شده است و برای آن مقطع، ۶ بازیگر خارجی می آوریم که اسامی آن‌ها را متعاقبا اعلام خواهیم کرد.

 

تهیه‌کننده سریال «نفوذ» درباره مدت زمان تولید فصل دوم نیز خاطرنشان کرد: ضبط ٣٠ قسمت از فصل دوم این سریال ٤٠ قسمتی انجام شده است و پیش‌بینی می‌کنیم کار ۱۰ قسمت پایانی ظرف چند ماه آینده به اتمام برسد.

 

مجموعه «نفوذ» به تهیه‌کنندگی محسن علی‌اکبری و کارگردانی و نویسندگی جواد شمقدری تاریخ انقلاب از بهمن ۵۷ تا آبان ۵۸ را در ۴۰ قسمت نشان می‌دهد.

 

امین اسکندریان، کیمیا اکرمی، احمد نجفی، حمید گودرزی، رحیم نوروزی، علیرام نورایی، صالح میرزا آقایی، شهره لرستانی، زهرا سعیدی، حجت‌الاسلام سیدمحسن هاشمی، جلیل فرجاد، ماشاله شاه مرادی، کاوه سماک باشی، امیرمحمد زند، یلدا افشاری‌نیا، شیوا بلوچی، نجوا صاحب‌الزمانی، فاطمه بیگی، محمد جواد جعفرپور، جلال فاطمی بازیگران ایرانی این سریال و فیلیپ ساترکین و سامی بابو از بازیگران خارجی این سریال هستند.