آخرین "بچه مهندس" دی‌ماه می‌آید

آخرین "بچه مهندس" دی‌ماه می‌آید

تاریخ ارسال : ۰۶ / مهر / ۱۳۹۸

تهیه کننده دو سریال تلویزیونی از رسیدن فصل سوم بچه مهندس و پس از آزادی

تهیه کننده دو سریال تلویزیونی از رسیدن فصل سوم بچه مهندس و پس از آزادی به آنتن سیما خبر داد.

به گزارش سیمافیلم ،«بچه‌مهندس» گام اولیه خودش را در ماه رمضان دو سال قبل برداشت. سریالی که ماجرای آن به پرورشگاهی به نام «خانه خورشید» برمی‌گشت. علی غفاری و سعید سعدی کارگردان و تهیه‌کننده این سریال تلویزیونی بودند. این سریال، نوجوانی و جوانی شخصیتی به نام «جوادی» را مطرح می‌کرد. حالا «بچه مهندس» به فصل سوم رسیده و در روزهای فیلمبرداری قرار دارد.

 

حسن وارسته نویسنده فصل سوم «بچه مهندس» است و نقش جوادی را روزبه حصاری بازی می‌کند. این روزها گروه «بچه‌مهندس» در فرمانیه مشغول تصویربرداری‌اند. روزبه حصاری پیش از این در سریال‌های «یادآوری» و «تاریکی شب روشنایی روز» هم به ایفای نقش پرداخته است.

 

البته به تعبیر سعید سعدی، روزبه حصاری از دانش‌آموختگان مدرسه تیزهوشان است و تا حدودی شخصیت علمی‌اش با نقشی که در حال ایفای آن است، همخوانی دارد.

 

تهیه‌کننده «بچه مهندس» با اشاره به اینکه دی‌ماه، فصل سوم آماده نمایش می‌شود ، گفت: تصویربرداری آخرین فصل «بچه مهندس» دی‌ماه به آنتن شبکه 2 می‌رسد؛ این سریال 35 قسمتی آخرین اثر از مجموعه «بچه مهندس» است و بعد از سه فصل این ماجرا به پایان راه می‌رسد.

 

وی با اشاره به بازیگران جدید این سریال تأکید کرد: در کنارِ روزبه حصاری بازیگر جوادی و شخصیت اصلی داستان، فرهاد قائمیان، ثریا قاسمی، کامران تفتی و اتابک نادری از بازیگران جدیدی هستند که در فصل سوم «بچه مهندس» حضور دارند و فصل سوم بچه مهندس 65 درصد فیلمبرداری شده است.