تصویربرداری «زمین گرم» ادامه دارد/ سعید نعمت‌اله کارگردان شد

تصویربرداری «زمین گرم» ادامه دارد/ سعید نعمت‌اله کارگردان شد

تاریخ ارسال : ۲۱ / اسفند / ۱۳۹۸

با ادامه تصویربرداری سریال «زمین گرم» به کارگردانی سعید نعمت‌اله و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی، از لوگو

با ادامه تصویربرداری سریال «زمین گرم» به کارگردانی سعید نعمت‌اله و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی، از لوگو این سریال که مضمونی اجتماعی-مذهبی دارد، رونمایی شد.

 

به گزارش سیمافیلم  به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، تصویربرداری سریال «زمین گرم» به کارگردانی سعید نعمت‌اله و به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی که مدتی پیش و در سکوت خبری آغاز شده بود، همچنان ادامه دارد.

 

سعید نعمت‌اله پیش از این در آثاری چون «رستگاران»، «جراحت»، «شیدایی»، «مادرانه»، «عقیق»، «برادرجان» و...، به عنوان نویسنده با محمدرضا شفیعی همکاری داشته و «زمین گرم» اولین ساخته او در مقام کارگردانی است.

 

به تازگی از لوگوی آن که طراحی آن برعهده حسام حاجی پور است، رونمایی شد و به زودی عوامل و بازیگران سریال «زمین گرم» نیز اعلام خواهند شد.

 

 

 

این سریال ۳۰ قسمتی که برای پخش از شبکه سوم سیما آماده می شود؛ با لحنی متفاوت از «جراحت» و «برادرجان» ادامه ای از سه گانه سعید نعمت‌اله در همان فضای برادرانه و خانواده است.

 

در خلاصه داستان «زمین گرم» که مضمونی اجتماعی- مذهبی دارد، آمده است: بعد از سال‌ها بی‌خبری دو برادر از هم، برادر بزرگ‌تر که آخرین ساعات حیات خود را پشت سر می‌گذارد به سراغ برادر کوچک‌تر می‌رود تا وصیت کند؛ وصیتی که زندگی برادر کوچک را دستخوش چالشی بزرگ می‌کند ... .