«بچه مهندس۳» چگونه امنیتی شد؟/ فعلاً پیشنهادی برای فصل ۴ نداریم

«بچه مهندس۳» چگونه امنیتی شد؟/ فعلاً پیشنهادی برای فصل ۴ نداریم

تاریخ ارسال : ۱۰ / خرداد / ۱۳۹۹

تهیه‌کننده سریال رمضانی «بچه مهندس۳» درباره احتمال ساخته شدن فصل چهارم این مجموعه بیان کرد که هنوز

تهیه‌کننده سریال رمضانی «بچه مهندس۳» درباره احتمال ساخته شدن فصل چهارم این مجموعه بیان کرد که هنوز پیشنهادی نشده و اگر بخواهند بسازند باید به قصه و ماجرای آن فکر کنند.

 

سعید سعدی تهیه‌کننده سریال «بچه مهندس ۳» ضمن اشاره به داستان این سریال که نسبت به فصل‌های قبل دچار تغییرات زیادی شده است، گفت: از ابتدا روند کلی قصه اینگونه بود که ما در فصل سوم، شاهد دوران جوانی و دانشجویی جواد جوادی می‌بودیم و این در سیناپس کلی و اولیه نیز آمده بود.

 

وی درباره فضای امنیتی سریال نیز بیان کرد: فضای امنیتی جزو تغییراتی بود که در فصل سوم سراغ آن رفتیم که با توجه به شرایط موجود در جامعه پیش آمد و تصمیم گرفتیم به این فضا نزدیک شویم.

 

سعدی درباره فرآیند رسیدن به این فضا اضافه کرد: پیشنهادهایی از طرف ارگان‌های مختلف در این باره به خود ما شده بود و به خاطر عقبه‌ای که داشتم دوستانی این پیشنهادها را مطرح کردند و بخش امنیتی در روند قصه وارد شد.

 

این تهیه‌کننده در پاسخ به اینکه با توجه به استقبالی که در شب‌های رمضان از فصل سوم سریال شده آیا قرار است فصل چهارم آن نیز ساخته شود یا خیر، گفت: هنوز پیشنهادی در این زمینه نداشته‌ایم اما اگر این پیشنهاد مطرح شود دوباره باید درباره آن فکر شود. در این فصل بسیار تلاش شد که کار از جذابیت نیفتد. به ویژه اینکه فصل یک سریال جذابیت‌هایی زیادی داشت و ما باید در فصل سه کاری می‌کردیم که بیننده بنشیند پای تلویزیون و این سریال را دنبال کند.

 

وی در ادامه درباره کیفیت فنی این فصل از سریال نیز عنوان کرد: ما تا پایان فیلمبرداری تغییرات اساسی در کلیت قصه دادیم و با فیلمنامه آماده کار نکردیم که شاید این مسئله در مباحث کیفی کار تاثیرگذار بوده باشد. البته باید در نظر داشت که هیچیک از سریال‌های رمضان امسال، برای ماه رمضان تولید نشده بودند.

 

سعدی درباره جابه‌جایی زمان پخش «بچه مهندس ۳» توضیح داد: زمان اولیه‌ای که برای پخش سریال ما در نظر گرفته شده بود، آبان‌ماه بود و شاید به این دلیل است که حال و هوای سریال مناسب ماه رمضان به‌نظر نمی‌رسد و شاید تلاش برای رساندن سریال به آنتن برای شب‌های رمضان، نقصان‌هایی را در کار ایجاد کرده باشد.