ساخت فيلم امن ترين جاي دنيا به پايان رسيد

ساخت فيلم امن ترين جاي دنيا به پايان رسيد

تاریخ ارسال : ۰۳ / آبان / ۱۳۹۹

ساخت فيلم امن ترين جاي دنيا به پايان رسيد

يك جاي

ساخت فيلم امن ترين جاي دنيا به پايان رسيد

يك جاي امن

سايت خبري سيما فيلم: در سال  هاي اخير چه بسيار بوده اند خاطرات ساده و يا سختي كه از دوران جنگ ايران و عراق به رشته تحرير در آمده اند و يا در قاب تصوير و در مقابل دوربين جاني دوباره گرفته اند.

« امن ترين جاي دنيا » خاطرات سربازي است كه در جنگ و مواجهه با واقعيات تلخ و شرايط سخت به بلوغ مي رسد. اين تأثير چنان عميق است كه محمد رستگاري را پس از سالها درگير خود كرده است كه به ياري اسماعيل فلاح پور، كارگردان نام آشناي « ما هنوز زنده ايم » براساس آن فيلمي بسازد.

گروهباني جان مي بازد براي هدفي كه سرباز بايد در آينده به اهميت آن پي ببرد؛  اما شب در كمين است و دشمن ناپيدا، چه بايد كرد؟!

رستگاري كه فقط يك روز تا رسيدن به نتيجه نهايي بازخواني خاطرات خود فاصله ندارد، بيش از پيش مي خواهد كه اين فيلم فقط در پخش محدود تلويزيوني به نمايش در نيايد و به جاهاي ديگري از دنيا نيز برود. او در اين مورد مي گويد: خيلي دلم مي خواست فيلم به نسخه 35 ميلي متري تبديل شود و به جشنواره فيلم فجر برسد كه نشد؛ اما از آنجا كه اين فيلم ورق ديگري از وقايع جنگ است كه تا كنون به آن پرداخته نشده است، قطعاً دلم مي خواهد سيما فيلم به عنوان صاحب اصلي آن موافق باشد تا « امن ترين جاي دنيا » به صورت سينمايي پخش شود.

با وجود اين طي امروز و فردا تيتراژ نهايي اين فيلم توسط مجيد امامي كه تدوين آن را نيز بر عهده داشته است پايان مي پذيرد و در اين صورت علاوه بر موضوع جالب آن، شايد بتوان بازي متفاوت و جذابي را از فرهاد قائميان بازيگر پركار اين روزها و كامبيز كاشفي به عنوان دو شخصيت اصلي داستان، ديد.

شايان ذكر است كه اين فيلم پيشتر بانام هاي « در اعماق شب » و « ياران » معرفي شده بود كه هم اكنون « امن ترين جاي دنيا » نام دارد.

تاريخ انتشار:16/11/1385

ساعت انتشار:1500