فيلم « پايان راه » آخرين مراحل فني خود را طي مي كند

فيلم « پايان راه » آخرين مراحل فني خود را طي مي كند

تاریخ ارسال : ۰۳ / آبان / ۱۳۹۹

فيلم « پايان راه » آخرين مراحل فني خود را طي مي كند

پايان راه ترافيك جشنواره را پشت

فيلم « پايان راه » آخرين مراحل فني خود را طي مي كند

پايان راه ترافيك جشنواره را پشت سر مي گذارد

سايت خبري سيما فيلم: اين روزها تهران پرترافيك تر از روزهاي گذشته است و به نظر مي رسد كه اين ترافيك تا پايان هفته به اوج خود برسد، مخصوصاً در استوديوهاي فيلمسازي!

جشنواره بيست و پنجم فيلم فجر در حالي پنجشنبه دوازدهم بهمن كار خود را آغاز خواهد كرد كه هنوز بسياري از فيلم هاي پذيرفته شده در بخش هاي مختلف جشنواره در ترافيك فشرده پشت در لابراتوارها و استوديوها در انتظار پراسترسي به سر مي برند.

اما فقط تا چند روز آينده سرنوشت بسياري از فيلم هاي مذكور رقم خواهد خورد و مانند بسياري از دوره هاي پيشين جشنواره، علي رغم تبليغات متفاوت، بعضي به سوداي سيمرغ خواهند رسيد و بعضي در پشت درهاي بسته تا سالي ديگر شايد منتظر خواهند ماند.

افسانه منادي كارگردان فيلم « پايان راه » كه همچنان درگير مراحل فني فيلمش است، در اين مورد بسيار اميدوار به نظر مي رسد چرا كه اين فيلم علاوه بر حضور در بخش ميهمان جشنواره     در قسمت رقابتي فيلم هاي اول نيز به نمايش درخواهد آمد. از اين رو « پايان راه » همچنان در استوديو بهمن و زيرنظر مسعود بهنام در حال تبديل به نسخه ( 35 ميلي متري) است و مراحل مربوط به تغييرات اپتيكي آن در لابراتوار فيلمساز انجام مي شود.

افسانه منادي در اين مورد مي گويد:« تنها كاري كه ما اين روزها مي توانيم انجام بدهيم اين است كه به طور مرتب به استوديو و لابراتوار سر بزنيم و يادآوري كنيم كه كار را زودتر آماده كنند اما خوشبختانه به نظر مي رسد اين پيگيري از سوي مسؤولان جشنواره نيز به استوديوها گوشزد مي شود و ... »

اين كارگردان اميدوار است تا ظرف 2 روز آينده نسخه نهايي فيلمش به دفتر جشنواره ارسال شود.

در ضمن، « ايستگاه بهشت » به كارگرداني نادر مقدس، همسر خانم منادي و تهيه كننده فيلم « پايان راه » كه در بخش ميهمان جشنواره حضور دارد، مراحل پاياني و تروكاژ خود را پشت سر مي گذارد و به گفته منادي طي امروز و فردا نسخه نهايي آن آماده تحويل خواهد بود.

اميدواريم كه « پايان راه » ترافيك اين روزها را به سلامت پشت سر بگذارد و ما شاهد اولين تجربه فيلم بلند افسانه منادي كه در سيما فيلم توليد شده است، در جشنواره فيلم فجر باشيم.

تاريخ انتشار:8/11/1385

ساعت انتشار:12:35