امشب فيلم « پايان راه» در سينما كانون اكران مي شود

امشب فيلم « پايان راه» در سينما كانون اكران مي شود

تاریخ ارسال : ۰۳ / آبان / ۱۳۹۹

امشب فيلم « پايان راه» در سينما كانون اكران مي شود

افسانه منادي و فيلمش به سينما كانون مي

امشب فيلم « پايان راه» در سينما كانون اكران مي شود

افسانه منادي و فيلمش به سينما كانون مي روند

سايت خبري سيما فيلم: شب گذشته اولين جلسه مطبوعاتي فيلم « ايستگاه بهشت » به كارگرداني نادر مقدس و نويسندگي وي و افسانه منادي در سينما فلسطين برگزار شد و همين امر باعث گرديد تا افسانه منادي به عنوان كارگردان فيلم « پايان راه » نتواند در سئانس اكران شبانه آن در سينما آستارا حضور پيدا كند.

اين كارگردان ضمن بيان اين مطلب افزود:« فيلم پايان راه تا كنون در سينماهاي سپيده، سروش و آستارا به نمايش درآمده است و هنوز در هيچ كدام از اكران هاي مذبور نسخه 35 ميلي متري فيلم نمايش داده نشده است. اين فيلم كه شب گذشته مرحله اپتيك خود را پشت سر گذاشته و امروز كارهاي مربوط به اتانولاژ نسخه 35 ميلي متري آن انجام مي شود، در مجموعه 9 اكران در بخش ميهمان و مسابقه بيست و پنجم فيلم فجر خواهد داشت. افسانه منادي در ادامه مي افزايد:« سعي ما بر اين است كه نسخه نهايي 35 ميلي متري آن براي برنامه اكران خصوصي امشب در سينما كانون برسد. و اگر چنين باشد اولين نسخه سينمايي اين فيلم در جمع ميهمان مركز سيما فيلم به نمايش درخواهد آمد.

شايان ذكر است كه اين فيلم امشب در سئانس اول برنامه سينما كانون همراه تصميم كبري (سيروس حسن پور) در سئانس دوم در بخش رقابتی فیلمهای اول و دوم اكران خواهد شد.

منادي در مورد برخورد تماشاگران با فيلم « ايستگاه بهشت » در طي روزهاي گذشته، گفت: تا كنون باز خورد فيلم در بين تماشاگران خيلي خوب بوده است. البته با توجه به اين كه اين فيلم 4 اكران ديگر نيز در جشنواره خواهد داشت.»

به نظر مي رسد افسانه منادي، نادر مقدس و دست اندركاران « پايان راه » كه محصول مركز سيما فيلم است. در سينما كانون گرد هم آيند، تا افسانه منادي و خانواده اش فارغ از دغدغه هاي آماده سازي فيلم، با آرامش بيشتري پايان راه خود را از نو ببينند.

تاريخ انتشار:15/11/1385

ساعت انتشار:15:00