« آن كه دريا مي رود » به بخش مسابقه جشنواره فجر رفت

« آن كه دريا مي رود » به بخش مسابقه جشنواره فجر رفت

تاریخ ارسال : ۰۳ / آبان / ۱۳۹۹

« آن كه دريا مي رود » به بخش مسابقه جشنواره فجر رفت

« آن كه دريا مي رود » به بخش مسابقه جشنواره فجر رفت

آن كه دريا مي رود به جشنواره احضار شد

سايت خبري سيما فيلم: در ميان انبوه  توليدات يكساله سينماي ايران براي حضور در بزرگترين و معتبرترين رويداد سينمايي كشور، فيلم هاي زيادي به چشم مي خورند كه« آن كه دريا مي رود» و « احضارشدگان » و بيش از 10 آنونس در جشنواره بيست و پنجم فيلم فجر، تنها از حضور يك نفر به نام آرش معيريان خبر مي دهند كه يكي از پركارترين حاضران در جشنواره امسال است. اما وي خود اين پركاري را جور ديگري تعريف مي كند و با لبخند مي گويد:« پركاري نشان از فقر است،  نه بي نيازي ».

با اين همه، معيريان اين روزها سخت درگير تدوين فيلم سينمايي « كلاهي براي باران» به كارگرداني مسعود نوابي و ساخت چند آنونس است. در ضمن فيلم « احضارشدگان » به كارگرداني وي و تهيه كنندگي محمد خزاعي به تازگي در دومين دوره جشنواره فيلم پليس موفق به دريافت جايزه بهترين فيلم در بخش موضوعي شده است كه در جشنواره فجر امسال هم در بخش ميهمان حضور دارد.

اما فيلم « آن كه دريا مي رود» از اين كارگردان، همچنان آخرين مراحل فني خود را پشت سرمي گذارد و تا كمتر از يك هفتة ديگر ساخت موسيقي آن توسط محمد مهدي گورنگي به اتمام  مي رسد. گورنگي كه پيشتر موسيقي سريال هايي چون « روز رفتن »،« مسافري از هند » و فيلم« بازنده » و... را ساخته است، اين بار براي يك فيلم جنگي نت مي نويسد.

جالب است بدانيد فيلم « آن كه دريا مي رود » كه در بخش مسابقه سينماي ايران پذيرفته شد،  به تهيه كنندگي مهدي همايونفر در مركز سيما فيلم توليد شده است و معيريان خود تدوين آن را به تازگي به انجام رسانده و قرار است در سال آينده فيلمي به تهيه كنندگي محمدرضا شرف الدين كارگرداني كند كه هم اكنون تيمي از نويسندگان مشغول نگارش فيلمنامه آن هستند. اين فيلم با تمي پليسي ـ جاسوسي به موضوع داغ و جالب انرژي هسته اي خواهد پرداخت.

تاريخ انتشار:26/10/1385

ساعت انتشار:14:00