فيلم تلويزيوني آرزو وارد مرحله صداگذاري شد

فيلم تلويزيوني آرزو وارد مرحله صداگذاري شد

تاریخ ارسال : ۰۴ / بهمن / ۱۳۹۷

فيلم تلويزيوني آرزو وارد مرحله صداگذاري شد

به زودي آرزوي دهكردي برآورده خواهد

فيلم تلويزيوني آرزو وارد مرحله صداگذاري شد

به زودي آرزوي دهكردي برآورده خواهد شد

سايت خبري سيمافيلم: اين روزها ساخته شدن فيلم « آرزو » به كارگرداني علي دهكردي و تهيه كنندگي محمدرضا ايزدي يكتا خود آرزويي بزرگ شده است!

فيلم « آرزو » كه پس از پايان تصويربرداري نهايي با تغييراتي در ساختار فيلمنامه و تدوين پاياني مواجه شد، هم اكنون مراحل صداگذاري و ساخت موسيقي خود را طي مي كند و سعيد ذهني بر اين فيلم پرفراز و فرود موسيقي در خور خواهد ساخت.

جالب است بدانيد كه به عقيده محمدرضا ايزدي يكتا اين فيلم در بازبيني مجدد و تدوين نهايي توسط شاپور شهبازي دچار تغييرات عمده و متفاوتي شده است اما به نظر علي دهكردي كارگردان فيلم « آرزو » نگاه جديدي بر ساختار تدوين آن صورت گرفته است و تصاوير فيلم براساس فيلمنامه اوليه كه توسط خود وي نوشته شده به انجام رسيده است و شاپور شهبازي به لحاظ تسلط بر ساختارشناسي و تدريس تئوري آن در دانشگاه، با انجام تغييراتي در ساختار روايي داستان و ساختار شكني، كه به عنوان مشاور و تدوينگر كار به وجود آورده است، كمك بسيار مهمي براي به انتها رسيدن اين فيلم كرده است....

گفتني است شاپور شهبازي داراي دكتراي فيلمنامه نويسي و فوق ليسانس كارگرداني سينما از كشور آلمان است و به تازگي به ايران بازگشته و در دانشكده سوره تدريس مي كند. همچنين شهبازي امسال با فيلم كوتاه مترسك در كنار 19 كارگردان ديگر بر سر سيمرغ ويژه اين بخش رقابت خواهد كرد.

با اين وجود فيلم « آرزو » در نهايت تا 10روز آينده در مركز سيما فيلم آماده ارزيابي نهايي خواهد شد.

اميد است در آينده اي نزديك طي جلسه اي با حضور تهيه كننده، كارگردان و تدوينگر اين فيلم، گزارش كاملي از مراحل ساخت فيلم « آرزو » و افت و خيزهاي آن به علاقه مندان ارائه كنيم.

تاريخ انتشار:7/11/1385

ساعت انتشار:16:15