سيامك شايقي از حضور در بخش ميهمان جشنواره فيلم فجر انصر

سيامك شايقي از حضور در بخش ميهمان جشنواره فيلم فجر انصر

تاریخ ارسال : ۰۴ / بهمن / ۱۳۹۷

سيامك شايقي از حضور در بخش ميهمان جشنواره فيلم فجر انصراف داد

« آينه » بدون جشنواره اكران خصوصي

سيامك شايقي از حضور در بخش ميهمان جشنواره فيلم فجر انصراف داد

« آينه » بدون جشنواره اكران خصوصي مي شود

سايت خبري سيما فيلم: آخرين ساخته سيامك شايقي به بخش ميهمان بيست و پنجمين جشنواره فيلم فجر نخواهد رفت.

سيامك شايقي در گفتگو با خبرنگار ما، ضمن بيان اين مطلب افزود:« از آنجا كه دوستان براساس راف كات هاي اوليه نظر داده بودند و تصميم نهايي را نيز بر اين اساس گرفته اند، فيلم « آينه » در بخش ميهمان پذيرفته شد كه انصراف داديم». وي با اشاره به اين كه قرار نيست هر سال در بخش مسابقه حضور داشته باشيم، درباره علت شركت نكردن در بخش ميهمان جشنواره بيست و پنجم گفت:« اگر قرار است اين فيلم در بخش مسابقه نباشد پس بهتر است در جشنواره هم نباشد. چرا كه اتفاق خاصي در بخش هاي ديگر نمي افتد جز اين كه در چند سئانس چند سينما نمايش داده مي شوند كه ما خودمان مي توانيم پس از اتمام كار اكران خصوص بگذاريم و از دوستان مطبوعاتي روزنامه نگاران و منتقدان دعوت كنيم تا فيلم را ببينند و نظر بدهند.

ـ به نظر شما آيا جشنواره امسال با سالهاي گذشته تفاوتي دارد؟

با توجه به آنچه در برنامه ريزي ها و ... ديده مي شود، اتفاق عجيب و غريبي نيفتاده است اما بايد در زمان برگزاري ديد كه چه مي شود.

ـ آينه در حال حاضر در چه مرحله است؟

صداگذاري و موسيقي آن را پيگيري مي كنم كه توسط حسين ابوالصدق و سعيد شهرام انجام خواهد شد كه حداكثر تا 10 روز ديگر به پايان خواهد رسيد.

او در ادامه گفتگويش خاطر نشان مي كند كه به محض آماده شدن فيلم، اكران خصوصي آن را نيز برگزار خواهد كرد و اين مورد هيچ ارتباطي به زمان جشنواره نخواهد داشت.

جالب است بدانيد كه شايقي در حال حاضر علاوه بر بررسي دو پيشنهاد از سوي شبكه دوم سيما، طرح يك فيلم سينمايي را نيز در دست دارد.

تاريخ انتشار:3/10/1385

 ساعت انتشار: 14:00