عطاردي موسيقي دکان هاي پيامبري مي سازد

عطاردي موسيقي دکان هاي پيامبري مي سازد

تاریخ ارسال : ۰۲ / مهر / ۱۴۰۰
عطاردي موسيقي دکان هاي پيامبري مي سازد
عطاردي موسيقي دکان هاي پيامبري مي سازد

سايت خبري سيما فيلم :
همايون رضا عطاردي موسيقي فيلم تلويزيوني " دکان هاي پيامبري " را خواهد ساخت.
به گفته فريدون رسوليان تهيه کننده اين فيلم ،‌ نسخه تدوين اوليه فيلم تلويزيوني " دکان هاي پيامبري " ، امروز (شنبه 27 تير ) در شوراي بازبيني مرکز سيما فيلم نمايش داده شد و مورد ارزيابي قرار گرفت .
اين در حالي است که اين مرحله از کار توسط سينا گنجوي و حسين رسوليان انجام شده  و قرار است تدوين نهايي آن نيز توسط سينا گنجوي انجام شود.  او فرزند عباس گنجوي از تدوينگران با سابقه ايران است که علاوه بر دستياري تدوين نزد پدر ،‌ به عنوان تازه ترين کارش در گروه کارگرداني "خاک آشنا " نيز حضور داشته است.
"دکان هاي پيامبري" تله فيلمي است که به تازگي مهدي علي ميرزايي براي سيما فيلم کارگرداني کرده  و فريدون رسوليان نيز تهيه کننده آن بوده است .
در اين فيلم که ماجراي گرايش بخشي از نسل جديد جامعه ما به آزمودن روش ها و اعتماد به برخي شبه عرفان هاي نوظهور و مدعيان شناساندن راه هاي موفقيت و نيکبختي است، محمد مختاري ،‌ رامين راستاد،مرجان سپهري ، فاطمه راستي يگانه  در کنار گروه ديگري لز بازيگران ايفاي نقش کرده اند .
گفتني است مهدي علي ميرزايي اين روزها مشغول نگارش متن سریال 26 قسمتی " آزادي" است  که برای طرح و برنامه سیما توليد مي شود و داستان آن درباره کمیته مشترک ضد خرابکاری زمان شاه  است .
گفتني است نگارش سیناپس هاي اين مجموعه  به پایان رسيده و فيلمنامه آن را علي ميرزايي  با همکاری داوود رضایی مي نويسد.

تاريخ انتشار :27/4/88
ساعت انتشار :17:00